Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan, milyen módszerrel...

Hogyan, milyen módszerrel lehetne elsajátítani a pozitív gondolkodást?

Figyelt kérdés
Egyszerűen át kellene mosnom az agyamat,mert nem vagyok semmivel elégedett,nem tudom értékelni amim van,és a rosszat látom mindenben...Én is tudom ,hogy ez nem jó, de mit tegyek?Pesszimista vagyok, de szeretnék megváltozni, ehhez kérnék tőletek tanácsot. 41,és nő
2010. márc. 10. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az agykontrollt tudom jo szivvel tanacsolni. Engem teljesen megvaltoztatott....jo iranyban. Probald ki, nem olcso de megeri. Ezen felul olvasd el a Titok cimu konyvet!!!! Szep napot!
2010. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Figyelj, megértelek, ha néha nehezen mennek a dolgok. Én is vagyok így néha. Ajánlom figyelmedbe Manhertz József sikeroktató honlapját. Nála biztosan megtanulod hogyan kell pozitívan gondolkodni még akkor is amikor gáz van. Nagyon jókat ír és sok ingyenes előadást is letölthetsz.

[link]

Szia: Zsolti

2010. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Agykontroll! Tuti siker! Egyre szebben es jobban!

Boldog es sikerekben gazdag jovot neked!

2010. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 11. 15:18
 5/7 anonim válasza:

Hallgasd meg Manhertz József ingyenes személyiségfejlesztő tréningjét. Főleg a második részére figyelj mert abban lesz a válasz. Ide másolom az oldal címét

[link]

2010. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jácint78 ***** válasza:
F44 vagyok... engem is erdekel..
2023. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13 eves kerdes...
2023. jan. 16. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!