Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lehetett ennek az oka?

Mi lehetett ennek az oka?

Figyelt kérdés

Óvodában kezdődött, csúfoltak a beszédhangom, kiejtésem miatt, majd egyre durvább lett általános iskolában is megtaláltak a kötözködők, volt egy valaki aki végig kísérte az életemet középiskolában is osztálytársam lett kb lelki terrorban tarott, majd középiskolában még jobban a végén már a fél osztály, csak azért mert "fura vagyok, fogyatékos hangon beszélek stb". Mondjuk alapból ilyeneket gondoltam magamról már akkoriban és pont a hangomat nem fogadtam el és emiatt nem szólaltam meg és pont ezzel piszkáltak....de elég érdekes emberekkel voltam körülvéve, semmi empátiájuk. A középiskolások emlékeztettek azokra az óvodatársaimra, azok az arrogáns emberek. Mindig a legrosszabb magatartású osztályt fogtam ki és elnyomtak. Féltem az osztálytársaimtól. Valahogy érzékeltem hogy bántani fognak megint és lám megint bántottak.

Az önbizalomhiányon kívül, az agykontroll, vonzás stb. szerint az ok lehetett más?


2017. okt. 23. 14:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Mintha ezek a dolgok direkt így alakultak volna, lehet azért hogy tanuljak valamit általa?

Én amúgy ezeket a történéseket sokáig figyelmen kívül hagytam és nem foglalkoztam, nem beszéltem róla senkinek, középiskolában már depressziós lettem a szorongás mellett és akkor kezdtem el átgondolni az életemet nagyon.

2017. okt. 23. 14:56
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb egy időben már azt vártam hogy kössenek belém, csak azért hogy legalább ne hagyjanak figyelmen kívül.
2017. okt. 23. 15:04
 3/5 anonim válasza:
Úgy gondolom, teli vagy szorongással és ezzel bevonzod a rossz embereket. Próbálj találni magadnak egy valakit aki elfogad és elmondhatod neki azt, ami bánt téged. Ha nagyon zavar a hangod, tégy valami olyat (pl a külsőddel, vagy tanulj meg valami érdekes dolgot), hogy több legyen az önbizalmad, mivel biztos akad majd valaki, aki értékelni fogja pozitív változásod/változásaidat. Kerüld a negatív embereket.
2017. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyszerűen ne vedd magadra és hagyd figyelmen kívül, tudom nm könnyű de ha nm tudsz vissza szólni akk ezt kell és látni fogjak h teged nm erdekel és békén hagynak.. velem alsóban volt ez es mindig vissza oltottam vagy verekedtem (nem bírtam ki) de ez régen volt.. most meg már nagyobbak lettunk és nem csinálunk ilyen gyerekes dolgokat.. unalmas az életük és irigyek azért csináljak.. ha én vkit nem szeretek akk rá se nézek hozza se szólok.. de ok irigységből csináljak.. úgyhogy vagy elengeded vagy vissza szólsz és meg látod h nm fognak piszkálni
2017. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amire figyelsz azt vonzod. Pont. Ha az amire figyelsz fizikailag ott van akkor biztos kapcsolatba kerülsz vele de ha nincs, akkor is. Lènyegtelen, hogy egy saját elkèpzelèsedbe vezetsz energiát (èrzèseket) vagy a mindenki által elfogadott elkèpzelèsekbe mert megvalósulnak. Mindig az amire figyelsz, amit èrzel.
2017. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!