Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mik az agykontroll veszélyei?

Mik az agykontroll veszélyei?

Figyelt kérdés
Egy Agykonntrollos youtube videó alatt irogatták páran, hogy ez mikyen veszélyes, de hogy miért, arra nem válaszoltak.
2017. nov. 29. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Én egy ideig agykontrolloztam. Nem lett semmi bajom. Inkább pozitív irányba terelt. Nem stresszeltem, ritkán idegeskedtem, kikapcsolódtam, megláttam mindenben a szépet, ahogy most is stb..

Abbahagytam, mert már nem volt szükségem rá.

2017. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanaz ami a meditációnak mert lènyegèben azonos eredmènyt hoznak. Semmi.
2017. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress rá akár itt ,vagy Google-n meg fogsz lepődni mi mindent írnak róla. Nem az én véleményem ,az most mellékes. De némely ember meredek dolgokat állít, gyanítom nem ismeri az agykontrollt.
2017. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt csak valllásos elmebetegek agymenéseit olvastam.. :D de az valami katasztrófa.
2017. nov. 29. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Korai magömlés és elviszik a démonyok' a lelkedet. Semmi vészes.
2017. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Anno sosem értettem miért mondják valakire, hogy világtalan. Már értem.
2017. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Anno egy ismerősöm mondta,kezdte azt érezni hogy bedilizett,hangokat hallott a fejében,stb.
2017. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Van.

Pár éve megírtam, keresd vissza.

2017. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

#8 én szívesen visszaolvasnám, de ennyi információ alalpján nehéz megtalálni.


Kedves kérdező!


A saját véleményemmel tudok a kérdésre válaszolni, hogy mit gondolnak mások, annak nem jártam utána.


Az agy kontroll egyes eszközei lényegében a tudattal hatnak a tudat alattira.

A tudat alatti lényege, hogy a tudatosan lejátszódó dolgoknál sokkal több dolog zajlik le tudat alatt, ez egy amolyan előfeldolgozó. Egyszerű szabályok alapján dönti el, hogy melyik információt lehet reflexszerűen kezelni, melyik érdektelen, és melyiket kell továbbítani tudatos szintre.


Az agykontroll egyes gyakorlataival sikerülhet új szabályokat felvenni a tudat alattiba (erre sok más módszer is van, amik ennél sokkal régebb óta éteznek).


Gond ott lehet, ha telespammeled a tudatod olyan dolgokkal mik nem fontosak a túléléshez és vagy a tudat szűkül be más területen amire nem figyelsz tudatosan, vagy leterheli az idegrendszered.

Ami kicsit súlyosabb, hogy olyan szabályokat is fel lehet venni, ami konfliktusba kerül más, a túlélés szempontjából fontosabb szabállyal. Ha a feloldsá nincs megoldva, akkor a két szabály miatt feszültség alakul ki.


Az agykontroll használ nagyon erős eszközöket, és tömegeknek tanítják, amiből kifolyólag lesz olyan aki csak ártani fog vele magának, még akkor is, ha tényleg azt csinálja mit tanítanak.


(Egyébként az imádkozás is egy hasonlóan erős eszköz, ha valaki nem végez rendszeresen önvizsgálatot, az nagyon eltévedhet)

2017. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor veszélyes,ha úgy használod,mint mikor valaki mindent egy lapra tesz fel.Élő példa van a rokonságomban ezzel kapcsolatban.Soha nem volt akkora nyomorban,mint az agykontroll használata után jópár évvel (reiki-vel kezdte).
2018. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!