Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen érzés Alfa-szintre...

Milyen érzés Alfa-szintre lemerülni? Én még nagyon az elején járok a Silva-könyvnek de megtanulom belőlle ha lassabban is:D

Figyelt kérdés
alfa-szint,agykontroll

#agykontroll #alfa-szint
2017. nov. 24. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én eltudom mondani privátba . 19F ez titkos dolog. 😊 gyere
2017. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen érzés berúgni? Ha valaki nem tapasztalta még, hogy lehet neki elmondani? Sehogy.,csak igen nagyvonalú elképzeléseket lehet gyártani róla (mint pl h szédül vagy vidám a személy stb) . Aztán aki elmondja ezt; és akinek elmondja, már lehet teljesen más dolgokat szűr-le belőle. Szerintem így nem sok értelme van. Nézegetni a tengert egy képen a szoba falán, vagy kimenni a tengerpartra kicsit más érzés lehet. Szerintem tanulgass, gyakorolj, és nézd meg magad milyen érzés ;)
2017. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap alfában vagy,több alkalommal is. Pl. ébredés után,amikor még nem mozdulsz,de már tudsz magadról,vagy elalvás előtt,félálomban. Szóval semmi különös: kellesen ellazult állapot.
2017. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
alfa-szintre? ember létedre még nem voltál alfa-szinten? mielőtt elalszol éjszakánként van egy átmeneti állapot az elalvás és a mélyalvás között... biztos tudod milyen, délután pihenni és majdnem elalszol. na olyan.
2017. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez igaz amiket itt írtok #3-4... ez is alfa állapotnak nevezhető,

de mennyi ideig tudja vajon fenntartani tudatosan az ember

az már nem teljesen mind1

2017. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"én,, a saját tapasztalataim alapján úgy gondolom teljesen más az amikor valaki véletlenül tudatosan emlékszik pár percre, vagy direkt erre hajt, és benne marad az alfa állapotban mittudomén fél vagy 1 óráig...
2017. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Katarina13 ***** válasza:
Az alfa szint egy természetes állapota az embernek nincs semmilyen különleges érzete.Könnyed, békés és örömteli.Azt, hogy ezt tudatosan idézd elő és fenntartsd legalább jó 20-25 percig erőlködés nélkül, na ehhez kell egy kis rutin.De ez is ugyan úgy elsajátítható készség akár az úszás, a legjobb dolog amit az ember adhat magának ebben a rohanó világban, hogy minden nap 20 percet szakít magára, ha máskor nem is legalább reggel így érdemes nekikezdeni a napnak.Könyvből is megtanulható, de ha lehetőséged engedi akkor végezd el az alap tanfolyamot, hidd el megtérül, én már 20 éve csinálom és tényleg napról-napra egyre jobb.
2017. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az első Válaszoló kivételével köszönöm szépen az Őszinte Válaszokat.
2017. nov. 27. 04:31
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
lol nekem ne magyarázd az alfa-szintet légyszíves, mert több EEG-t láttam, mint te életedben fogsz :)
2017. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
zsibbad a kéz láb, fej homlok.
2017. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!