Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll tanfolyam...

Az agykontroll tanfolyam ajánlott (valószínűleg) depressziósoknak?

Figyelt kérdés
Azert mondom, hogy valószínűleg, mert nem diagnosztizáltak, de körülbelül 2 éve fennálló problemaim vannak amiket próbáltam megoldani de egyedül nem tudok, ezt most ismertem be magamnak. Nem latom az élet értelmet, állandóan szorongásaim vannak, nem tudok megbirkózni a múlt hibáival es nem érzem hogy akarok élni, nincs kiút es folyamatosan sírok. Szeretnem elvégezni az agykontrollt de nem tudom hogy nekem ajánlott-e, vagy mindenképp pszichológushoz kell fordulnom.
2018. jan. 23. 12:20
 1/5 anonim válasza:
16%
Inkább pszichológus
2018. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Keress rá spirit . hu .Meditálj sokat és rendben leszel. Zsolti meditációi rendkívül jók. Vannak ingyenesen letölthető anyagok is. Vágj bele és minden rendben lesz.
2018. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a szomorúság nem depresszió, még akkor se ha sokáig tart.

Az életkedv hiánya sem depresszió, hanem unalom és céltalanság.


Mennyi szabadidőd van?

Mennyi idődet töltöd rendezetlen szándékokkal?

Ez azért lényeges, mert a tudati entrópia fellép ha nincsen szándék ami rendezze a tudatot.

vagy ahogy a régi mondás tartja. A léha lovakat az ördög fogja be.

Erről szól a Flow Csíkszentmihályitól.


A pszichológus abban tud segíteni hogy neki kifejezheted amit érzel.


A depresszív érzésnek az elnyomás és a kifejezés hiánya az oka Feldmár András szerint. Ő 40 év tapasztalatával azt állítja hogy nincsen depresszió.

2018. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nem feltétlen depresszió. Lehet csak egyszerűen nincs életkedved. (nekem sincs)
2018. jan. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló lehetett az állapotom, mikor én voltam tanfolyamon és sajnos nem voltam befogadó annyira, mint amennyire kellett volna. Sokkal hasznosabb, ha céllal érkezel az ilyen tanfolyamra, ha 0 életkedvvel vágsz bele, nem fogod olyan mértékben hasznát venni, mert te sem akarod teljesen.
2018. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!