Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valakinek sikerült már ez a...

Valakinek sikerült már ez a ThetaHealing reggeli meditáció?

Figyelt kérdés
Thétakertnek van egy videója, "Reggeli meditáció - hogy a napod csodás legyen" és hát ugye a meditáció elott elmondja, h úgy alakíthatjuk a napunkat, ahogy azt szeretnénk, hogy legyen, vagy amilyenre vágyunk. Elképzeltem az egész napomat, és nem sok értelme volt az egésznek... valakinek sikerült már? Ha igen, akkor, hogy? Mert úgy érzem, hogy valamit nem jol csinálok... csütörtökön kezdtem, akkor semmi se történt, de azért egész jó napom volt, laza :D Ma is, de ma se volt olyan, mint amilyet eljátszottam a fejemben... pedig hiszek benne.

#meditáció #reggeli napindítás
2018. febr. 2. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
13%
Igen, aznap még meg is nyertem a lottó főnyereményt. Azóta viszont nem nagyon szoktam meditálni, csak élvezem az életet.
2018. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült
2018. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!