Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A rendszeres meditacionak...

A rendszeres meditacionak mennyi idő utan lehet érezni a jotékony hatását?

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha azért meditálsz, hogy legyen valami bizonyíték a meditáció értelmére, akkor soha!
2018. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal. Ha megszokod akkor bármikor képes leszel rá nem csak ülve vagy fekve. Rendezetten tudsz gondolkodni és nem zakatol az elméd a saját illúziói után száguldó vonatként. A jelenben vagy és rájössz, hogy amit a világról gondolsz nem feltétlen igaz.
2018. febr. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szenes43 ***** válasza:
100%
Egy idő után készség szintre fejlesztheted az elmélyülés képességét.Egy zsúfolt járművön állva és kapaszkodva míg más idegeskedik,őrli magát egy piros lámpánál hasztalanul te nyugodt maradsz.....és ez csak egy szituáció.
2018. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég sokmindentől függ, pl. milyen meditációt gyakorolsz, mennyi ideig, milyen napszakban, milyen körülmények között vagy stb.


én még régen mikor elkezdtem, úgy voltam vele hogy kipróbálom napi 15 percel - reggelente (zen meditáció).

Eredetileg 2 hétre terveztem be, de volt belőle emlékszem 1-2 nap ami ki is esett, mert akkor ez még nagyon furcsa volt nekem.

Aztán konkrétan érzetem bizonyos változásokat, és rájöttem tényleg van valami eredménye - ezért elkezdtem növelni az időtartamot 20-30p re.

Szóval ezzel szerintem nagyvonalakban meg is válaszoltam a kérdést.


Viszont utána már nem úgy voltam vele - hogy lehet hogy ez kell nekem - hanem egyértelműen tudtam hogy nekem ezt kell folytatni!

Később növeltem az időtartamokat is, és idővel már napi többször is szoktam nyomatni.

De itt már nem volt kérdés az hogy van-e valami eredménye.

2018. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

függően attól hogy mennyi időt fektetsz bele.

egy hét alatt is érezhető a hatása, de inkább egy hónap.

A kiegyensúlyozottságban hónapok alatt folyamatosan növekvő mértékű növekedés.

3 hónap alatt szinte mindenki eljut a kiegyensúlyozottsághoz.

2018. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!