Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan határozzam meg a...

Hogyan határozzam meg a szerencsetárgyamat, amelyet magammal hordva rendszeres, sorozatos szerencse ér rendszeres a jövőben?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen apró tárgyat választani. Kérlek adjatok tippet, hogy mi alapján tegyem meg ezt.
2011. febr. 19. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármit választasz,nem lesz sorozatosan szerencséd. Ez csak egy babona.
2011. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Olyan (sajnos? szerencsére?) nem létezik, hogy valakinek MINDIG szerencséje legyen. De vannak olyan "varázstárgyak", amik át tudnak segíteni a nehéz helyzeteken. Ilyenek például a különféle ásványok. Abból választhatsz személyeset, és az általános segítséget ad; vagy az adott problémának megfelelőt.

De ilyen lehet egy mágikus pecsét, egy talizmán is.

Mindenesetre, ha bármi ilyesmit szeretnél, akkor azt javaslom, hogy ne valami előre kész dolgot vegyél, hanem személyeset válassz, vagy még jobb, ha magadnak készíted el.

Pontosan mire szeretnéd?


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia az én anyosom Európa Főboszorkánya tanultam tölle egy pár dolgot én segitek neked,hogy szó szerint minden lépted szerencsés legyen ha felkeltettem a figyelmed ird meg a születési dátumodat
2011. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!