Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi az a harmadik szem meditáci...

Mi az a harmadik szem meditácio? Én mikor rákerestem, ledobbentem, ez letezik? Ugy tudom ez lehet káros is, nem? Remélem a sima meditációval nem lesz semmi bajom.

Figyelt kérdés
Én csak simán meditálok,mert az nem árthat,ha jol tudom,én nem adok erre meg a transzcentálisra sem,csak a simára
2018. febr. 22. 03:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A sima meditáció is az agy stimulálása.Minnél jobban megy majd,annál könnyebben esel át a másik oldalra.Nekem nyitva a 3. Szemem és semmi bajom,csak olyat látok amit más sose fog.Ne félj.
2018. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem létezik "sima" meditáció. Pontosabban a harmadik szem(mel való munkára figyelő) meditáció is sima.

Ez sok dolog lehet, ami a harmadik szemmel való munkával kapcsolatos. Én nagyon ritkán adok ennek pár százalék figyelmet, és ez szinte mindig a csakra pont gyógyulásának gyorsításra. Amikor kapcsolatot növelek, az túl egybemosódott mindennel, hogy ennek lehessen nevezni.


Minden árthat. A te elméd is hatalmas erőkkel bír. A meditáció alatt pedig pont felnyithatod, akár akaratlanul is a kis kapuidat. Sok ember más dimenzióba repül pszichedelikumoktól. Meditáció ugyanazt teszi, csak nincs mellékes út, hang, csak a saját elméd hangja, és nem mesterségesen nyílnak meg a gátak.


Harmadik szem megnyitása valóban okozhat nem kívánt dolgokat és nem csak a teljesen kezdő, és kezdő szinten. Sok ember nagy nagy mesternek tartja magát ezekben, miközben fogalma sincs róla, mit is csinál.

2018. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Évek óta relaxálok, és mióta döntöttem hogy nem dőlök be a belső dumának, és nem hagyom magam leereszteni, nincs is semmi bajom. De nem is történik semmi. Azt vettem észre hogy nagyon kell dolgozni azon hogy valami igazán jó dolog történjen. Valami híres dolog. Tudás ilyesmi. Ha nem törsz nagyra nem történik semmi. A bajok ott vannak hogy mindent elvisznek, idővel rájössz hogy nincs mit elhinni, ez a saját érdeked. Mondjak erre egy példát? Azt mondják a bolondokháza tele van Napoleonokkal. A butaságnak nem kell tul nagy teret engedni, mert így kezdődik.
2018. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!