Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Holnap szóbeli vizsga kinek...

Holnap szóbeli vizsga kinek milyen módszere van? Koncentráljak erősen?

Figyelt kérdés

Nekem párszor bejött hogy ha erősen koncentrálok egy adott számra akkor azt húzom ki

Holnap vizsgázok és a 3 tételt nagyon de nagyon ki akarom húzni kinek milyen módszere van erre?



2018. márc. 27. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Jó persze tanultam de van úgy az ember hogy vannak olyan tételek amit nem akar és van amit nagyon ki akar húzni és én a 3 nagyok kiszeretném már 3 napja csak a 3 ra fókuszálok
2018. márc. 27. 21:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, de azért ne erre alapozz. :-) Ha készültél, csak nem lesz baj.
2018. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg melyiket húztad :D
2018. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Okosban adj egy jo vastag boritekot annak a szemelynek aki tudja melyik lesz a 3-as.
2018. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már többször bejött, koncentrálj erősen most is. De azért legyen "B-terved" is...
2018. márc. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tétel húzasa közben a 10re gondoltam amiről semmit nem tudtam póttételnek az 5 et húztam hibátlanul tudtam így 2 lett a pót húzás miatt
2018. márc. 28. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Az agykontrollos *************************************************-ok helyett inkább tanulj! Azzal legalább érsz is valamit. (Szerintem)
2018. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az agykontroll segíti a tanulást, szóval nem hülyeség, én tanultam már agykontroll módszerrel. Nem tudok magolni.
2018. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!