Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha szerelmet szeretném bevonza...

Ha szerelmet szeretném bevonzani agykontrollal, akkor milyen képeket lehet/kell csinálni alfa állapotban? 28/L

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

"Csak kíváncsi lennék, hogy működik (mit, hogy kell csinálni) az agykontroll.."


Nem működik. Mondom ezt úgy hogy pár éve még nagy híve voltam ennek a hülyeségnek.

2018. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én leírtam.
2018. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Agykontroll is működik és sima Hemi-sync meditáció is működik.

Egészen konkrétnak kell lenned. Ezt kérem! Látod, érzed, tapasztalod. Hiszed! Tudod, h lehetséges és tudod, h meg is kapod. Hiszed! Tudod! (Meditációban minden a jelenben. Már a Tiéd!)

Elég párszor. Lazán. Kontroll is teszek be, h vegyem észre, ha megkaptam. ;)

Sajnos aztán jön a másik oldal.

Biztos, h erre van szükséged? Ez kell neked? Mert, ha nem, akkor jön a "számla". Meg nem bánod, mert ezt akartad. Csak mikor "megy", akkor az fájdalmas.


Megtanulsz elengedni is.


Inkább aztán olyant kérek, h az legyen, ami mindenkinek és nekem is jó. :D

2018. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 kokomfitty ***** válasza:
100%

Ha te bevonzani akarod a szerelmet azon még az agykontrol sem segít.

Legjobb, ha keresel valakit aki szintén bevonzani akarja a szerelmet, aztán ha ketten vonzzátok be akkor csak be lesz vonzva valahová.

2018. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az agykontorll nem varázslat. A viselkedésed és világképed változtatod meg magas érzelmi töltetű akarattal átitatott képekkel és csak rád érvényes.
2018. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 33/6 válasza:

A 13-as válaszolót szívleld meg. Az agykontroll nekem úgy működik, hogy képtelenség véletlennek betudni. Néha sehogy, de néha meg robbanásszerűen, én is töprengek rajta, hogy mit csinálok jól vagy rosszul. Párkapcsolat terén jó lehet a nagyon konkrét programozás, mert az a maradék tulajdonság-halmaz, amit már mindegynek gondolsz, hozhat olyan meglepetést, ami miatt mégsem fogsz örülni annak a valakinek.


És ettől függetlenül tedd meg ami rajtad múlik, az agykontrollt a terveid támogatására használd, ne egyedüli eszközként.


Ha például szakmai sikerre vágyakoznál, akkor azért dolgoznod kell rajta hogy jó szakember legyél, az agykontrollt pedig arra használd, hogy jókor sikerüljön jó helyen lenni, mert a dolgokhoz kell egy adag szerencse is, amire nincs befolyásod.


A legelső hozzászólónak is van tehát igaza és még jóindulatú is,

csak mereven materialista szemléletű.

2018. máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szia! Nekem más a véleményem, mint a legtöbb válaszadónak, szerintem működik. Néha más az eredmény, mint amit konkrétan programozok, de működik. Utólag legtöbbször kiderül, hogy még jobbat kaptam mint kértem. Mondom ezt 25 év agykontrollos tapasztalattal. Amit el kell képzelned, az az, hogy milyen érzés lesz, amikor találkozol a nagy Ő-vel, milyen látvány fogad, milyen illat, milyen érzés lesz megfogni a kezét (tapintás). Ezt érdemes napjában többször elképzelni, elég akár egypercre is, fő a folyamatosság. Esetleg pozitívan megfogalmazott állításokkal erősíteni béta szinten. Természetesen eljárni ismerkedni fizikai szinten és figyelni a történéseket. Amennyiben számodra kedvező változást tapasztalsz az eddigiekhez képest, úgy jó úton jársz és egyben ez a legjobb útjelző is. Nekem szinte azonnal jönnek az apró jelek...
2018. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Nos ez nem akkora baromság, mit amilyennek be állítják.

Én tudnám ajánlani a titkos üzenet küldést.

Csak annyi a dolgod, hogy le mész alfába és azt mondogatod magadban, hogy “akkor akarok és akkor fogok fölkelni amikor xy-nak a legfogékonyabb az agya az üzenrtemre”, majd el alszol és valamikor az éjszaka közepén fölkelsz.

Megint le mész alfába elképzeled az embert akinek üzenet akarsz küldeni és el mondod magadban az üzenetet. Fontos, hogy ha az illetőnek nem tetszel akkor nem biztos, hogy úgy reagál az üzenetre, ahogyan te azt szeretnéd.

(Ez nem valami kuruzslás, meg hülyítés, sokaknál bevált,. Nem kell hinni benne ha nem akarsz, de a sok barom válaszoló hanyagolja a hülye megjegyzéseit. Ezt úgy kell fölfoni mint egy fajta agy jóga, vagy lelki megtisztulás, meditáció..)

2018. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ez nem valami kuruzslás"


*röhögőgörcs*

2018. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, kit érdekel ....
2018. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!