Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olyan vezetett meditációt...

Olyan vezetett meditációt keresek, amiben feltörnek az érzések az emberből (sírás stb. ), feloldódnak a blokkok és elengedjük őket. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szadó-mazós yoni masszázs.
2018. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

[link]


Évekkel ezelőtt egy akkori kollégám hívott el csoportos deeksha-adásra. Kíváncsiságból elmentem, hát felkavaró és felemelő élmény volt. Nem hittem volna, hogy én a végén egy vadidegent fogok ölelgetni zokogva, de így lett. :-) Annyi biztos, hogy utána hetekig sokkal jobb volt a közérzetem.


A honlapcím azóta megváltozott, a régi linken a fenti honlap jön be - remélem, tényleg ők azok.

2018. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :) De az a helyzet, hogy én inkább valamilyen internetes dologra gondoltam(elfelejtettem odaírni), mivel olyan helyen lakom, ahol sajnos nincsen ilyen bő lehetőség(Vas megye). És minden normmális program Pesten vagy Pest környékén működik csak általában.

Gondolom ez a program is ott van. :(

De tényleg köszönöm szépen a segítségedet!!

2018. jún. 13. 04:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Pszichodráma, családállítás van mindenhol az országban. Ha pedig tényleg dolgozni akarsz és ajánl neked valaki nagyon jót, akkor venni kell a fáradtságot és elintézni a hosszú utat is. Én jártam már debrecenben két napos mókán, mert a budapesti időpont után vizsgám volt és annyi azért nem voltam bátor, hogy vállaljam mindkettőt.

Ajánlanám, hogy a környéken keress először és ottani eseményeken beszélj az emberekkel, hogy ki mit csinált ki hogy került oda. Előbb utóbb megtalálod azt a módszert és embert aki segíthet az aktuális helyzetedben.


Ez ilyen. Neten nem jó móka, mert ha nincs veled a segítő és kiborulsz(a dolgokat azért temetjük el magunkba, mert nem tudjuk kezelni. Ha idő előtt hozzuk felszínre akkor több kárt okoz mint hasznot) akkor nem tud ott lenni, hogy segítsen.

2018. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólást preferálom. Hozzáteszem a kineziológiát, országszerte belőlük is van mindenfelé. Ugyanakkor javaslom mindig elkérned a végzettséget igazoló iratot megmutatásra. Nehogy csalókba fuss.


Házilag segít a homeopátia is, de ne márt legalább néhány napon át előbb elméletet olvasni a házilagos szintű alkalmazásáról, majd apránként gyakorolhatod, nehéz vele kellemetlen mellékhatásokat okozni, ha mégis rossz a szerválasztás, akkor mentolos rágó stb semlegesíti a hatást. Pont ezért tilos a mentol és hasonlók olyan esetben, amikor vágysz az adott szer hatására, mivel a mentol semlegesíti a homeopátiás szerek hatását.


Más kérdés -ahogy az előző is említi-, hogy ha egyedül kísérletezel, és kiborulsz, nem lesz, aki vigyázzon rád, szóval ennyi max a kockázata. A kineziológus viszont drága, de hatásos. Blokkokat old. Bár azt, aminek aktuálisan ideje van, így nem feltétlen jár sírással.

2018. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezt nemrég találtam, nem kifejezetten vezetett meditáció, viszont az a jó benne, hogy bármilyen helyzetben gyakorolhatod, akár egy séta alkalmával is:


https://www.youtube.com/watch?v=Xe2N76cv01w&t=18s

2018. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek!!:)
2018. jún. 18. 20:59
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Ha bírod a keresőbe, hogy vezetett meditáció nagyon sokat feldob...

Ha gondolod küldök át neked párat, melyeket én alkalmazni szoktam!

2018. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!