Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy minden nap...

Az a helyzet hogy minden nap csak sirok mit tegyek? 9-edikes diak vagyok es ahol lakom itt van egy sulim ahol tudtam volna de elmentem es minden baratom egyutt maradt en kulon valltam toluk

Figyelt kérdés
z a helyzet hogy minden nap csak sirok mit tegyek? Helyesirast nezzetek el es negativumokat ne irjatok Az a helyzet hogy 9-edikes diak vagyok es ahol lakom itt van egy sulim ahol tudtam volna folytatni tanulmanyomat egy nyelv osztalyba de en elmentem . Minden baratnom itt maradt egyutt egy osztalyba es en kulon valltam toluk elmentem a szomszed varosba es Tanitokepzore jarok . Mit tegyek? Ezert sirok minden nap mert hianyzik a regi sulim a barataim. Ott az uj sulimba is vannak barataim de nem erzem jol magam veluk es a suliban sem semmi nem olyan szuleimnek is mondtam de ok is azt mondtak ha visszajovok az eletem rontom el igazuk van. De nem tudom mit tegyek? Vagy barmi nagyon hianyzik a regi sulim es az ujba nem erzem jol magam minden aldott nap sirok mar nem birom ezt

2017. nov. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az életed során még rengetegszer lesz olyan, hogy olyan embereket vesztesz el különféle okokból, akiket szeretsz. De aztán mindig jönnek újabb emberek, akiknek ugyanúgy esélyt adsz a barátságra.

Nem maradhat egy osztálynyi ember örökké együtt az élete végéig, de aki tényleg a barátod, azzal nem fog megszakadni a kapcsolat csak azért, mert más iskolába jártok.

4 év múlva úgyis megint el kell szakadnod a jelenlegi iskolatársaidtól, és ahogy mondtam az életedben még sokkal többször.

Fogd fel úgy, hogy ez egy elkerülhetetlen dolog, és ha komolyan állsz hozzá, sírás nélkül, akkor egy lépés a felnőtté válás felé.

Azzal ugyanúgy elrontod az életed, ha örökké siránkozol olyan dolgok miatt, amiknek be kell következniük.

2017. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen koszonom es tudom meg csak par honapja vagyok itt de en olyan vagyok akinek nincs nagy onbizalma sirok sokat nem erzem magam jol minden baratom egyutt van es en kulon...a suli sem olyan jo mint a regi nem hulyeskedunk annyit se semmi nem tudom mit tegyek :(((
2017. nov. 26. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam. Találkozhatsz a barátaiddal hétvégén. Belekezdhetsz valami hobbiba pl. olvasás, rajzolás stb.

2017. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!