Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan valósítsam meg ezt a...

Hogyan valósítsam meg ezt a pozitív érzést itthon (részletesen alul)?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek nyaralni vagy akar meg látogatók egy barátot 2 napra, olyan, mintha más világban lennék, nagyon jo érzéseim vannak es olyankor az emberek elkezdenek írogatni, keresnek, találkozni akarnak, folyamatosan történnek a jobbnal jobb dolgok. Viszont ha hazajövök a varosba ahol elek, itt nem tudom azt a jót érezni. Nem keres senki, nem történik semmi, nem érzem azt a jót. Hogyan tudjam megis? Nem akarok innen elköltözni, itt akarok boldogulni, bár az is akkor halad csak ha nem vagyok itt... Mit tegyek hogy ez az érzés itt is kialakuljon?
2018. júl. 7. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel te vagy a kulcsa ezeknek a változásoknak.Távol azoktól a

mindennapi problémáktól, felszabadultabb vagy,megnyílsz mások előtt.Nem tudom milyen helyen laksz, hány éves vagy, márpedig a kor és a környezet is belejátszhat.

Önbizalomfejlesztést ajánlanék illetve tégy spontán dolgokat, légy bátor és nyitott.Osho:Meditáció című könyvét ajánlom. Azon belül is az Arany láng meditációt és a tudatos őrület meditációt.Remélem tudtam segíteni.

Ha további kérdésed lenne privátban megtalálsz.

2018. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok es viszonylag kisebb de nagyon jo városban elek. Igen, tudom, hogy en vagyok a kulcsa, csak a hogyan nem megy. Önbizalmam is van, szóval tényleg csak ez a baj, hogy itt ezt nem tudom érezni.
2018. júl. 8. 08:28
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Az alapból egy önkorlátozó hiedelem, hogy otthon nem tudod érezni. Ha ezt hiszed el, ez fog történni. Ha azt hiszed el, hogy otthon is tudod érezni, akkor az fog történni.
2018. júl. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!