Hogy lehetséges, itthon pozitîv laborba negatîv teszt?

Figyelt kérdés
Jan 19-re nem vártam nem is jött ..mi más oka lehet a mensesem kèsèsènek ? :( pedig úgy örültem volna..Mikor forduljak orvoshoz ? Ha egy hèt mulva se jön meg ?!
2014. jan. 22. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ciszta miatt is keshet es arra is lehet pozitiv a teszt... Varj meg par napot es tesztelj ujra! Akkor biztosabb az eredmeny! Kesoi peteeresbol kesobb lesz pozitiv a teszted!
2014. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ès a cisztának milyen tünetei lehetnek ? Augusztusba voltam citológián utoljára azóta ki alakulhatott ? Utoljára dec. 23.-án volt a mensim meg, 5-èn volt peteèrèsem 12-èn halvány rózsaszîn volt vizeletem de csak reggel ès enyhe görcsökkel azóta sűrű vizelèsi ingerem van èjjelente is 1x kikell mennem , nem várt napjáig csak a mellbimbóm volt èrzèkeny, de vasárnap óta az egèsz mellem ès beis van duzzadva a mellbimbóudvaron apró pattanás szerű valamik lettekna meg agyba főbe eszek ès iszok sajna hîztam is 2 kg-t 2 hèt alatt :( ezek lehetnek a ciszta tünetei ugyanúgy ? Meg a laborba vègzett vizeletminta mièrt lett akkor negatîv ? Mert csak terhessèg megállapîtására lett beadva ? Ha ciszta hamar kigyógyulok ? Ès hamar teherbe tudok esni utána ?
2014. jan. 22. 08:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Más is okozhat pozitív tesztet, nem csak a terhesség, viszont logikusan mivel mindkét teszt vizeletből történt és ugyanúgy a HCG szintet vizsgálta, az egyik vagy hibás vagy kevésbé érzékeny volt vagy hígabb volt a vizelet.

[link]

A menzesz terhesség nélküli elmaradását/késését általában az ovuláció kitolódása vagy elmaradása előzi meg. (Tehát jó lenne biztosan tudni, tényleg volt-e ovulációd, merthogy előfordulhat, hogy megérik a tüsző, de a petesejt nem lökődik ki, viszont az ovuteszt, a hőmérséklet és az egyéb tünetek ugyanúgy jelzik ezt a próbálkozást is.) Ez lehet bármilyen banális ok miatt is: stressz (akár pont a "rágörcsölés" miatt), diéta, kisebb betegség (akár nátha).

Sajnos mást nem tehetsz, minthogy vársz, 2-3 naponta tesztelsz, vagy ahogy pénztárcád engedi és kérsz egy időpontot 1-2 hét múlvára a dokidtól - aztán majd vagy ezért, vagy azért mész majd hozzá. Addig is drukkolok.

2014. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A 12. Rozsaszines cucc siman lehet beagyazodas!

A peteeres utan 7-10 nap a beagyazodas!

A ciszta nekem egyik naprol a masikra jott... A meg nem repedt tuszokbol alakulnak ki!

Vagy faj vagy nem... Volt 3 centis cisztam ami kinzott es 5 centis amivel semmi bajom se volt!


Varj par napot! Vedd meg a tesztet es szombat reggel tesztelj egyet!

2014. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Várok pèntekig, akkor veszek majd tesztet! Bîzom benne, hogy nem ciszta utána olvastam..:/ köszönök mindent!
2014. jan. 22. 09:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Siman! A tuneteid alapjan en biztatlak ;) csak varj par napot! Irj majd mi lett! Ha lehet a clearblue tesztet vegyel! Draga de megeri!
2014. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dèlelött óta görcsöl fáj az alhasam :( mèhemnèl ! De nem vèrzek ! Mitől van ez ???
2014. jan. 22. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet!

Ha babas vagy akkor a mehed folyamatos novekvese... Es ez faj/gorcsol igy az elejen mindenkinek!

Ha ciszta akkor az! De akar menzesz is lehet... Mert 12 hetig megesik barmikor!

Miert nem mesz dokihoz?

Vettel tesztet? Vagy megvarod a penteket?

2014. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A gorcsok miatt menj el szerintem dokihoz!

Tud adni olyyan gyogyszert amit duphastonnak hivnak ez akkor is jo ha vetelos lennel (segit megtartani a baabat) de akkor is ha a menzeszed kesik...

Tudom, hogy ellentmondasos! De en is ezt szedem mert sokat gorcsolok...

2014. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy barna foltom lett a tisztasági betèten ! De a vizeletembe semmi vèr vagy barnaság ! Nekem mindifg hirtelen egyből sok vèr jön !! Ez ugye nem a ciszta vagy vetèlès jele ? Orvoshoz nem tudok menni a hèten, vègig dolgoznom kell :(
2014. jan. 22. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!