Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodás problémák?

Tudatos álmodás problémák?

Figyelt kérdés
3 hete tart nálam a tudatos álmodás heti 5x sikerül kb de egyre rosszabb,félelmetes dolgokat álmodok hiába gondolok egy szép helyre,esetleg (nőre):D akkor is bele kerülök egy ilyen rossz álomba,voltam már minden helydn intézet tömegsír stb és hiába mondom magamnak ez csak álom akkor sem tudok kilépni belőle..járt már így valaki?
2018. aug. 25. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
kezd el krdvelni az egészet. láss benne kihívásokat. én már kezdtem megkedvelni hiszen olyanokat pofozhattam fel akiket nem kdevelek. egyre brutálisabbak voltak az álmaim és én is. aztán pedig sajnos idillli helyekröl álmodtam. szép,meg minden,de azokra a helyekre a valo világban soha nem mehetek és nem érezhetem a szellöt, a virágok illatát és még az ételek ízét sem.
2018. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer majd nehogy ott maradj aztán vissza se jössz többet :D addig variálsz :D
2018. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nagyon zavar az egyik álmod, akkor azt kell tenned, h megölöd magad álmodban, és erre ugye aznonnal felébredsz
2018. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hulye vagy ez nem az Eredet. Nézz fixen egy pontra és akkor felébredsz. De ki akarna felébredni egy tudatos álomból?!
2018. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!