Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll segíthet a depress...

Agykontroll segíthet a depresszión?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg, úgy igazán depressziós, az nem tud agykontrollozni, ebben biztos lehetsz. Enyhe depressziókon biztos segít valamennyit. Ha másra nem, figyelemelterelésre mindenképp jó, "hobbinak".
2018. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ö amúgy tényleg nem nagyon megy az agykontroll.De vannak jobb periódusaim akkor meg lehet próbálni szerintem.
2018. szept. 9. 15:05
 3/16 szenes43 ***** válasza:
100%
Ítéld meg magad mennyi idő alatt és milyen mélyen tudsz lemenni alfába. Ha ez sikerül és napi szokásoddá válik szerintem sokat segít. Nem gyógyít meg,mert a depresszió betegség: az agyban végbemenő nemkívánatos kémiai folyamatok eredménye.
2018. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó te meg fogjál lapátot és ásd el magad.Nem te fogod megmondani mi baja a másiknak vagy van-e baja ha normális választ nem tudsz adni a témába el lehet húzni a kérdésből.
2018. szept. 9. 17:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Arra még tudnátok választ adni hogy amikor régebben agykontrolloztam és ciki de elkezdtem entitást érzékelni akkor mit csinálhattam rosszul? Mélyre mentem volna?
2018. szept. 9. 17:12
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor kérjél segítséget ha tudsz vagy kezdjél te is agykontrollozni vagy imádkozni melyikben hiszel jobban és nem másnak kell beleoffolni a kérdésébe.
2018. szept. 9. 17:21
 7/16 A kérdező kommentje:
Az entitást úgy érzékeltem hogy világosban csináltam behunyt szemmel és elment valami előttem kétszer vagyis hirtelen elsötétült a piros szemhéjam.Plusz valami furcsa ok miatt nem töltött el kellemes érzéssel ha lefekvés után fekve sötétben csináltam.
2018. szept. 9. 17:25
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Az igazi depresszió betegség.

A rosszkedv nem depresszió.

2018. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen de nem most van rossz kedvem hanem valóban depressziós hangulatingadozásaim vannak gimi óta.Enyhébb formában persze.De nem fogok idegeneknek magyarázkodni.
2018. szept. 9. 19:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én orvosilag diagnosztizált súlyos depressziós vagyok. Nem, nem segit, mivel nem tudok ellazulni. Folyamatos gyomorideggel nem tudsz ülni és agykontrollozni. A pszichológusom meg lecsesz hogy nem csinálom, meg én nem is akarok tenni ezért. De lehet hogy valakinek segít, aki nem 8 láb mélyen van.
2018. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!