Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll segíthet a depress...

Agykontroll segíthet a depresszión?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 14:40
1 2
 11/16 szenes43 ***** válasza:
100%

Olyanok akik még szerencsére nem éltek évekig e betegséggel együtt,nem voltak diagnosztizált depressziósok azok inkább örüljenek neki és ne itt osszák a jó tanácsot.

Nem attól függ e betegség hogy kinek mennyire sorspróbáló élet jutott. Igen jómódban leledző egyedek között is vannak mentálisan betegek. Megjegyzem én is laktam 5 évig albérletben,pici gyerekkel és vittem egy májkrémet a munkába és kazánkovács brigádban dolgoztam. Megköszöntem ha a vidékiek adtak egy kis maradék szalonnát.Akkor nevettem az egészen,40 múlva depresszióval százalékoltak le. Akkor már nem nevettem s a bizottság sem nevetett.

2018. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja az más azt elhiszem.Nekem enyhébb fokú és hangulatingadozásokkal jár.Rosszabb hangulatban nekem sem megy néha még felkelni sem nemhogy agykontrollozni de felkelni sem de jobb hangulatomban megy.Bár nehezen lazulok el.Amúgy sajnálom azokat akiken ez nem segít :S
2018. szept. 9. 19:48
 13/16 jani273 ***** válasza:
75%

Olyan nincs hogy -agykontrol- depresszio az van. Amit tehetsz hogy felismered es elesmered es beszelesz masoknak is rola kiket peresze nem erdekel mert e te depressziod gondod, de kiadod a fejedbol es minel tobb szart dobsz a falra annal tobb ragad. Jelentese, minel tobbet beszelsz rola annal konnyebbnek erzed, mert nem vagy maganyodba. Beszelj rola nem szabad bent tartani.


Ugyanakkor mikor erzed hogy ott van menj el setalni. Menj setalni.

2018. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Batisz Ildikó válasza:
Én pánikbeteg vagyok, és anno mikor elmentem az agykontrollra, nagyon lementem alfába és Demján dr. mondta, hogy akkor most ne, majd később csináljam.
2018. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Batisz Ildikó válasza:
Próbálj meg relax zenét hallgatni, yootubon van sok. Nekem anno a pszichiáterem személyre szóló relax kazettát alkotott, a mai napig hallgatom.
2018. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csillag Ottó válasza:
Mint Agykontrolos,aki a 2.szintet magánál Hozé Silvánál végeztem,azt mondom IGEN,segit csak gyakorolni kell az Agykontrolt,van pár jó könyv ami ezzel foglalkozik.
2018. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!