Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez véletlen lenne? Tökéletes...

Ez véletlen lenne? Tökéletes manipuláció?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=5mqhbu8MsKk


Néztem ezt a videót. És amikor mondja, hogy nem kell hogy ismert országra gondolj, nekem az ugrott be, hogy Ghána.


Aztán néztem a hozzászólásokat is. És valaki írta, hogy az volt a kulcs mondat hogy nem kell hogy ismert országra gondolj. Nekem is automatikusan afrikára ment rá az agyam. (nyilván azért ment nekem arra, mert én sok focit nézek, Vágó meg Madagaszkárban járt)

Megmondom őszintén magamtól eszembe sem jutott volna ez a magyarázat, de ha azt mondja hogy kötelező hogy ismert országra gondolj, akkor már alapból kilőve, Európa, Észak Amerika, Dél Amerika fele kb, a Távol Kelet, Ausztrália. Észak Afrika. Kb ami marad Fekete Afrika és a Távol Kelet, esetleg a Keleti blokk (Észto. Litvánia, Moldova, Azerbajdzsán ilyenek)


Szóval innen nagy eséllyel afrikára gondol az illető, innen már csak utána kelhetetett nézni Vágó személyes múltjának...


Szerintem.



#DannyBlue
2018. okt. 12. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem néztem végig, de ez már nagyon régi, kirakva Madagaszkár zászlaja a falon a forgóajtón stb. Vágónak folyamatosan írták az agyába Madagaszkárt, amíg a szobáig eljutott.



Ez megy a közértben is, szemmagasságba kirakott termékek, amiket nagyon el akarnak adni, színek, szagok, stb. Mindenhol manipulálva vagy.


Mi a kérdés amúgy?

2018. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Engem a közértben nem tudnak manipulálni, de pl anyukam bemegy 2 dologért és 2 szatyorral jön ki. Egyébként a nőket szerintem könnyebb így manipulálni, mi férfiak egy boltban célzottan vásárolunk megvesszük amit akarunk és mehetünk tovább.


Engem plsportfogadással tudtak már, küldtek folyamatosan emaileket, hogy fogadj X % bónusszal, X összeg ingyen fogadás.

2018. okt. 12. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában a manipuláció, ha sikerül, nem veszik észre.

Elég az is, ha fogkrémet veszel, hogy egy adott terméket válassz. Te pedig megindokolod magadnak, hogy azért választottad azt, mert úgy gondolod, hogy a leghatékonyabb vagy a legegészségesebb.

2018. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!