Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Alkalmazza valaki sikerrel az...

Alkalmazza valaki sikerrel az agykontrollt, illetve a "titkot"?

Figyelt kérdés
Milyen sikereket értetek el, hogyan?
2010. júl. 2. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon sokan alkalmazzák mindkettőt, évszázadok óta...

Azt, hogy hogyan baromi nehéz leírni, szerintem. Először is meditálj, képzeld el a vágyaidat, érezd jól magad...


(Egyébként A titkot egy baromi nagy médiafogásnak tartom, de tény, hogy jól csinálta a csaj, hisz többet nem kell dolgozni az egész életében... Csak hát más tollával ékeskedni nem szép...)


Esetleg ha konkretizálod a kérdésedet, szívesen válaszolok.

Legyen szép napod!

2010. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szép napot Neked is! :)

2010. júl. 2. 14:39
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem eddig segített,csak az a baj,hogy még sokszor negatív vagyok,és csak sokára kapok észhez,hogy el kell hessegetnem a negatív gondolatokat!
2010. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorold a meditációt, és akkor biztosan jobb lesz:)

Sok sikert, és sok-sok pozitív gondolatot, boldog életet!

2010. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Unokatestvéremnél láttam először ez taz egykontroll-izét. Elvégzett egy tömeges tanfolyamot. Hihetetlen mit művel a csaj. 5 másodperc alatt képes úgy elaludni hogy mindkét kezén a hülvelyk-mutató-közép ujjakat összeszorítja, elkezd számolni és már alszik is.
2010. júl. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Agykontrollról nem tudok, mit mondani, bár érdekel engem is a téma :)

Ami a Titkot illeti, határozottan állíthatom, hogy működik, a hit az alapja és a pozitív gondolkodás. Én pl megtanultam örülni minden kis semmiségnek, hálát adni mindenért. Ha valaki csak úgy rámmosolyog, már érdemnes volt felkelnem :)

Szóval a Vonzástörvénye működik, nekem már több apróság is összejött, velem csupán az a gond, hogy nem merek nagyban játszani. :)

2010. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!