Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal nyeremény...

Agykontrollal nyeremény bevonzása? Valaki próbálkozott már ilyesmivel? Működik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 13:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És más oldalról??
2019. márc. 22. 08:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, más oldalrol le tudsz.

Le irtam mit keress.

De ehhez nem elég csak annyi, hogy esténkent meghallgatod és jövőhéten tied a lottó 5 ös.

Járj utána a témának ha érdekel, mit miért kell. Hogy kell.


Neked mi válik be igazán.

Az egész jellemedet á kell formálnod ehhez.


Olvasd el a könyvet először is.

2019. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem sikerült :) Mondjuk nem pénznyereményről volt szó, hanem stúdiólátogatásról, de nekem éppen az volt minden vágyam és az élmény felbecsülhetetlen. :)


Elmetükrével programoztam minden lefekvés előtt, hogy ott vagyok, találkozom a színészekkel, jól érzem magam.


Aztán eltört a lábam. Nem tudtam menni sokáig sehova, így abbahagytam a programozást (kb 1 hónap után), örültem is, hogy nem jött össze, mert nem tudtam volna elmenni. Na, amikor már tudtam járni, jött a hívás, hogy én nyertem :) ráadásul úgy, hogy előttem még 2 nyertessel vették fel a kapcsolatot, de egyik sem élt a lehetőséggel.


De párkapcsolatot is vonzottam már be így :)

2019. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Helene Hadsell: Nyerhetsz, talán ez a könyv, amit írtál
márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!