Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan birom elérni hogy...

Hogyan birom elérni hogy belémszeressen egy lány? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap voltam németversenyen és 1. találkoztam vele az életemben és itt lakik egy környező kisvárosban olyan 2 órát töltöttünk együt beszélgettünk sokat nevetett a vicceimen és én pedig anyira belszerettem mint még soha egy lányba se de nemtudom hogy én bejövök-e neki és hogyan érjem el facebookos chat-el elöször is HELP!!!

2014. ápr. 28. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel facebookon ismerősnek (mert ugye megkérdezted a nevét?!), majd találj ki valami indokot, amivel dolgod lehetne a városában. Mondd neki, h összefuthatnátok. A többi már csak rajta áll... de ne légy túl kedveskedő, elvégre még csak ismerkedtek, nem vagytok egyből együtt. :)
2014. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen megvan facebook-n és rá is irtam hogy ő hanyadik lett stb. de ő nemnagyon akart chatelni először ugyszeretném hogy facebookon is eléggé jóban legyünk és utánna a tali...arra nincs valami ötletetek hogy hogyan birnám szaporitani egy kicsit a chat időt?
2014. ápr. 28. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hú.Hát...Külső megfog, belső megtart. Ha nevetett a vicceiden, akkor tuti bejössz neki. De szerelemről még te sem beszélhetsz. Legalábbis az inkább a belsőre vonatkozik. Persze teljesen normális, hogy így elvarázsolt és lebegsz. :) Facebook-os chat? Egyszerűen ráírsz. :) Hogy van? Mit csinál? Szedegethetsz azokból a témakörökből inspirációt, amik köztetek hangzottak el, vagy ha már olyan szinten vagytok a dumálgatásban, akkor elmondhatod, hogy bánod, hogy csak most ismerted meg(ebből veszi az adást, mi lányok meg nagyon szeretjük, ha rajonganak értünk, persze csak abban az esetben, ha az érzés kölcsönös). Szóval, ha már élőben beszélgettetek, akkor az az előnyös és egészségesebb eset. :) Jobban csipázom a szemközti dolgokat, mint a facebookos "bizniszeket", de, ha már megvolt az élő egyenes adás, akkor a facebook kismiska. És örülni fog, ha írsz. Nem szeretjük, ha mi kell ráírjunk a fúra,az a jó, ha magabiztos vagy, de ne menjen át nyomulásba. Csak ügyesen! :D Csak mondtam. :) Sok sikert! :)
2014. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...Keresgélj a baráti társaságában. ;) Hátha van közös ismerős. ;)
2014. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálok majd mindent de én nemtudom valahogy MINDIG RAJTA jár az eszem minden egyes percben alig várom hogy feljöjön és ráirhassak :)
2014. ápr. 28. 20:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Lányok ha tőletek megkérdik hogy kapcsolatban vagytok-e akkor mit gondoltok a fiuról?
2014. ápr. 28. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egyértelműen azt akarjátok, hogy ti legyetek azok, akivel kapcsolatban vagyunk. :P

"

-Van pasid?

-Nincs.

-Mosmá' van! :)) "

2014. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!