Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elérni, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni, hogy egy lány belémszeressen?

Figyelt kérdés
Ha önmagamat adtam nem volt nyerő. Ha a keményt adtam elő az se volt nyerő. Ha a nagydumás viccest adtam elő az se volt nyerő, amikor régen depressziós voltam az meg pláne nem volt nyerő. Azért emeltem ezeket ki, mert mindegyik esetből ismerek olyat, hogy hiába volt pk full depis a srác, mégis beleszeretett egy lány, és összejöttek. Sokszor félreértelmezem a jeleket, az is nagy baj velem. Pl egy csajjal egész jól eldumálunk, poénkodunk állandoan, én merészebbb dolgokkal is poénkodok célozva arra, hogy bejön nekem, és viszonozza is, meg becenevet ad nekem... amikor elhívtam randira, akkor oedig közölte, hogy ő nem úgy tekint rám, pesig én végig abban a hitben voltam. Ha előadtam a határozott magabiztos embert, szintén csak friendzone jutott nekem. Ha önmagamat adom akkor meg pláne friendzoneba kerülök, mert magamat adva teljesen őszinte komolyabb témákban beszélek. Sose tudom elérni, hogy belémszeressenek, ráadásul csúnya se vagyok. Nem vagyok önbizalomhiányos sem egyáltalán. Csak valahogy ennek a receptjét nem ismerem.

2017. okt. 7. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ennek nincs receptje. az is lehet, hogy mar tobben is beled szerettek eleted soran, csak eszre sem vetted, mert neked ok pont nem jottek be, meg feltek bevallani. tenyleg csak az a modja, hogy magadat adod, es majd elobb-utobb felkelted valaki olyan erdeklodeset IS, aki neked is tetszik. amugy a korodat nem irtad, ami pedig fontos szempont, bar mivel tini kategoriaba irtad, nem hiszem, hogy 17-18nal tobb lennel, szoval semmi sincs veszve:)
2017. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Elemezd hogy csinálod, keresd a hibáid, próbálgasd, és látni fogod mit csináltál jól.

Haverom mesélte (17 éves) hogy 26 éves rúdtáncos nő rátapadt, úgy hogy szinte semmit nem csinált, csak lazán beszélt vele és leszarta őt.

Azt mondja ez az egyik legjobb taktika, hogy leszarja a nőket, lazán beszél velük, és belül is ténylegesen leszarja mivan velük.


Ahogy olvastam, te lehet nem adsz nekik teret, mikor kialakulóban lenne a dolog már mondod hogy akarsz tőlük valamit.

2017. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamivel meg kell fogni. Építsd magad egy olyan szintre, hogy érdekes legyen az, ami valóban te vagy.


Ha úgy adod magad, hogy kedvenc ételed a paprikás csirke, szoktál lolozni, 4-es tanuló vagy, akkor ne várj sokat.


Én azzal fogtam meg a legtöbb lányt, hogy "más" vagyok.


Egyetemre járok, mellette dolgozom, és kondizni járok. Emellett nem mutogatom magam izompólókban, normálisan viselkedem az emberekkel, lehet velem komolyan beszélni, de van egy pimasz humorom. Így, hogy egyetemre járok, sok érdekes dolgot tanultam, amiről ők is érdeklődnek. Dolgozom, van pénzem, megengedhetek magamnak "jó" ruhákat, parfümöt, igényes vagyok. Annak ellenére, hogy fiatal vagyok, értem már el valamit, van jogsim, tanulási eredmények, jó a fizikumom, van stílusom.


Nem iszok, nem cigizek, elítélem a drogosokat, tudom, hogy hol a helyem, senkivel nem viselkedem bunkó módon, főleg nem a szüleimmel, tanárokkal stb.


Ebből az jön le neki, hogy vannak terveim, amikért teszek is, nem csak tengődök az életben. Érettebb vagyok a korosztályomnál (nem veszek föl hosszított pólót, lyukas farmert, nem cigizek mert lázadok, nem veszekszem a szüleimmel, ha kinyitom a szám nem csak átkozódom, és pletykálok.)


Azt tudom mondani, hogy építsd magad egy magasabb szintre. Nyúlj bele a sz*rba rendesen, foglalkozz olyan dolgokkal, amik érdekelnek (én pl beadandó írás közben mindig dokumentumfilmeket "hallgatok" olyan témában ami érdekel), legyél igényes, törődj magaddal, újíts be (öltözködés, hajviselet), sportolj, keress valami melót, ahol szintén tudsz ismerkedni, és nem mellesleg lesz pénzed is.


Takarítsd ki azokat a dolgokat, amik gyerekessé tesznek, és elviszik az idődet.


- Játszani a gépen, telefonon, sorozatokat nézni, és egyéb hülyeségekkel elpazarolni a drága időd.


- Gyerekesen viselkedni, pörögni, kisfiúsan öltözködni.


- "lázadó" magatartást mutatni.


Hidd el buknak arra, aki érettebb.


És végül pedig hitesd el magaddal, hogy igenis el tudod érni nála, hogy a tenyeredből egyen. A lányok is büdöset sz*nak, ők sem tökéletesek, akiknek nyalizni kell, meg megalázkodni, hogy legyen valami.


Beszélgetés közben ne mutasd neki azt, hogy minden percben vele foglalkozol, nyugodtan mondj neki oda olyan dolgokat, amiket nem gondolsz, hogy odamer. Piszkáld kicsit, szúrj oda (de csak ízléssel). Legyél őszinte és egyenes, próbáld meg a "nem tudom"-ot kiiktatni. Legyen őszinte határozott véleményed mindenről, ami mellett kiállsz.


Azt pedig ne várd, hogy a világ összes nőjét magadba tudod bolondítani. Meg kell érteni, hogy lesznek nők, akikhez a büdös életbe nem lesz közöd, mert egyszerűen nem vagy neki szimpatikus és kész.


Persze fogalmam sincs, hogy milyen vagy, hány éves vagy, hogy nézel ki, de fejleszd magad. Állj be a tükör elé, és minden porcikádból hozd ki a legtöbbet. Dolgozz, és magától jönni fognak a dolgok.


Az pedig nem baj, ha a lány tudja, hogy mit akarsz tőle. Ha túl kedves vagy, és cuki, de nincs benned semmi érdekes, akkor kerülsz barátzónába.


20F

2017. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 3. válaszolóval. Legyen önbizalmad, hozd ki magadból a legjobbat és viselkedj, gondolkodj éretten. A "leszarós" módszerrel vigyázz, a legtöbb lánynál csak azt éred el, hogy elkönyvel egy bunkó f_sznak. Ez inkább csak akkor működik, ha a lány is érez valamit és fel kell lobbantani a lángot. Ha a lánynak nem jössz be, akkor ezzel a viselkedéssel nem is fogsz.

17/L

2017. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!