Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért akkor kapom meg az...

Miért akkor kapom meg az adott dolgot, amikor már nem abszolút nem is gondolok rá?

Figyelt kérdés

A vonzás működik, ezt tudom. De így visszatekintve - mert akkor éppen valahogy nem tudatosul - mindig akkor kapom meg az adott dolgot/szituációt/személyt, mikor már nem azzal kelek és fekszem, hogy magam elé képzelem, mennyire boldog vagyok éppen akkor, mikor már nem képzelem el semmilyen szinten és nem is gondolok rá. Ez mitől van?


Nem olvastam könyveket, ezért nem tudom. De úgy működik nálam, hogy elképzelek valamit, közben zenét hallgatok, jövök-megyek, átélem a szitut mondjuk 1 órát és reggel este-elképzelem, hálát érzek miatta, de ezt egy idő után elfelejtem, akkor rá egy kis időre teljesül


2019. júl. 7. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Mert az elme akar, ami megakadályoz abban, hogy bármit is teremts. Amint kiiktatod az elmét, vagyis nem akarsz, megkapod.

Ezért van az, hogy akik megtanultak pénz nélkül boldogan élni, azokhoz sok pénz áramlik. Pont azért, mert gazdagnak érzik magukat, tehát nem akarnak gazdagok lenni.

2019. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!