Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez érdekes. Ilyen álmom még...

Ez érdekes. Ilyen álmom még sose volt. Nektek volt hasonló? Mit jelenthett ez?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan álmom hogy Hollandiában vagyok 1939-ben.Vagy 50-en voltunk,fegyver volt nálunk,és egy katona ez mondta a többieknek.Jólvan emberek.Nézzünk körül élelmiszer és utánpótlás után.Tizedes nyissa ki a pajta ajtót!Odament kinyitotta,és németek kezdtek tüzelni ránk(a sisakjukról itéltem meg.)

Mindenki ordibált,tüzelt azt se tudtam mit csináljak,amikor ezt hallottam:

Vigyázat,gránát!

Megfordultam,egy robbanás,zugótt a fülem,kifeküdtem,és felébredtem.

Megálmodtam volna a múltatt?


2011. márc. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Túl sokat cs-zel.(counter strike)
2011. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég valóságosnak tűnik. Honnan tudtad az évszámot?
2011. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

39-ben még nem voltak német katonák Hollandiában.A németek 1940 május 10-én üzentek hadat a semleges Hollandiának és kb 1 hét alatt el is foglalták.


Egy kis túlzást érzek a leírásban.Kevesebb elit alakulatot kellene nézni lefekvés előtt.

2011. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak hasonló álmom volt. Csak engem hátba lőttek, de a szituáció hasonló volt, annyi eltéréssel, hogy én 1940-ben és német területen voltam.
2011. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!