Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek értelme vagy csak...

Van ennek értelme vagy csak egy hülye álom?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap azt álmodtam, hogy meghalt a mamám aki kórházban van(valóságban is ott van) , amikor felkeltem nagyon megijedtem mert nem akarom őt is elvesziteni :/ delútan mentem be mamához kórházba aztán mesélte, hogy az egyik néni aki vele volt a szobán meghalt sajnos...
2019. júl. 30. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Azt jelenti,hogy nagyon sokat gondolsz arra,hogy már idős, és hamarosan el fog menni. A néni halála csak egybeesés
2019. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én bízok benne, hogy még sokáig mellettem lesz:) anno megjósolták neki, hogy 100 évet is megéli.. Anyumnak meg, hogy 50 éves kora előtt megfog halni... Sajnos anyum lassan 3 éve még is halt 46 évesen.. :/ ez is véletlen műve csak??
2019. júl. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!