Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hülyeséget álmodtam van értelme?

Hülyeséget álmodtam van értelme?

Figyelt kérdés
Nagy rózsaszín gombolyagként láttam magam, majd jött a barátnőm és elmentünk vásárolni egy plázába de végül nem vettünk semmit. Aztán egy más helyszínen találtam magam, egy elhagyott kápolnában ahol Justin Bieber gratulált, hogy büszke rám, hogy milyen jó lett a töri dolgozatom. :S

2017. ápr. 29. 09:09
 1/5 anonim válasza:
100%
XDDDD
2017. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ezért nem eszünk hurkáslecsót fokhagymás kolbásszal meg szalonna + vöröshagyma kombóval lefekvés előtt.
2017. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Te írod, hogy hülyeséget álmodtál, akkor hogy lenne értelme? A hülyeségnek nincs értelme.
2017. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-mas válaszolo. Ugyhogy álom:D miben más az iteni kérdéseknél?:D
2017. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thoomas26 ***** válasza:
100%

Minden álomnak van értelme és jelentése. A látszólag hülyeségnek vélt álom csupán szimbolikusan, átvitt értelemben mutatja meg a lelkedben éppen mostanság zajló folyamatokat.

A lelked mélyén igazi nőnek érzed magad, de van némi bizonytalanságod magadat illetően. Mintha nem találnád a célod, vagy csak félsz attól, hogy nem fogod megtalálni.

Igazán jólesne, ha valaki növelné az önbizalmad, ha valaki megdicsérne, s talán mert Justin Bieber szimpatikus neked valamilyen szinten, őt álmodtad bele e szituációba.

2017. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!