Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az álom jó vagy rossz? Nem...

Ez az álom jó vagy rossz? Nem tudom eldönteni mert az örömben sírni szoktam hogy újra ott vagyok. De rossz érzésem van mert nem tudok senkihez hozzászólni.

Figyelt kérdés
Apa nélkül nöttem fel nem is ismerem.Viszont 2017-ben leköltöztünk anyám pasijához vidékre.Nagy változás volt ez nekem mert elfogadtam mint apa.Nagyon félink voltam akkoriban a kasszásnak is alig bírtam szót nyögni.A falu nagyon jó volt kicsi befogadó közösségel.Mimdenkivel jóban voltam.Viszomt egy nap vissza kellet költöztünk Budapestre.Ekkor enyhe depim lett csak amiatt mentem ki a lakásból mert suliba kellett mennem.Anyám és a pasija elváltak.És minden nap elgondolkozik hogy miért kellet el jönni faluról.Miért váltak el.Ez a szakasz fontos maradandó szerepet töltött be az életembe.Azóta ha hálmodok csak azt hogy újra ott vagyok viszont mikor odamennék valakihez álmomban olyan érzés mint ha forognék és összeesnék.Felállok és újra elboulok.Ezek után egyböl felkelek.

2019. júl. 9. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:
rossz
2019. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!