Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A napokban van egy folytatódó...

A napokban van egy folytatódó rémálmom, mit jelent?

Figyelt kérdés

Ugy kezdődött, hogy nem sikerült összeházasodnunk mert volt valakije páromnak és kiderült esküvő előtt. Én ekkor kidobtam a menyasszonyi ruhám az udvarra ott pedig beleköltözött egy démon. Jött egy pap aki egy nagy ketrecbe zárta be (?) a hátsó udvarban.

De a démon nőnek direkt látszott szép arca kisminkelve, fekete haja és rajta a menyasszonyi ruhám. Ez volt az első álom.

Második pedig: valami ünnepségen adtam a páromnak és újra jött az esküvő, én mentem ki az udvarra (🤣) a ruhámért ekkor a démon csaj totál kiakadt és a külseje is olyan "halott menyasszonyos" lett és elkezdett üldözni én pedig próbáltam távol tartani módszerekkel de a végén megölt.

Lehet valami jelentése?


2019. aug. 6. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Berezeltél az esküvőtől.
2019. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már évek óta házasok vagyunk tehát ezt nem hiszem :)
2019. aug. 6. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet valaki szemet vetett a férjedre.
2019. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rossz a párkapcsolatod(nem sikerült összeházasodnunk). A párod nem foglalkozik veled(mert volt valakije). De ez nem új dolog(kiderült esküvő előtt). Elkezdtél keresni egy szeretőt(kidobtam a menyasszonyi ruhám az udvarra). Úgy érzed bűnös dolog, amit csinálsz(jött egy pap), ezért nem mered vállalni(ketrecbe zárta be), vagyis a magányodat hangoztatod(nagy ketrec), úgy mellékesen célozva a helyzetedre(hátsó udvarban).

Hogy szükséged van szexuális kapcsolatra(szép arc, kisminkelve, rajta a menyasszonyi ruhám) és szenvedélyes vagy(fekete haj).

Második: Próbálsz nyitni a párod felé(ünnepségen adtam a páromnak), de az veszekedéssel jár(újra jött az esküvő). Gondoltál rá, hogy felhagysz a társkereséssel(kimentem az udvarra a ruhámért), de ez a lelked mélyén nagy küzdelem(démon csaj kiakadt). Érzelmileg kiégsz(halott menyasszonyos), önostorozásba megy át a dolog(üldözni-távol tartani) és értelmetlenné válik az életed(a végén megölt).

2019. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!