Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő, folytatódó...

Van egy visszatérő, folytatódó álmom?! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy álmom, ami még régebben kezdődött és tegnap éjjel folytatást álmodtam...

Arról szólt az első alkalomkor, hogy egy új osztályba kerültem (fogalmam sincs, hanyadikba) ahol volt egy fiú aki fél évet sem tudott velünk lenni mert börtönbe kellett mennie. Nem tudom miért. De a barátnőmmel (való életben barátnőm, de már ritkán beszélünk) elhatároztuk hogy meglátogassuk. Mikor megtaláltuk a helyet, elég fura volt...egyáltalán nem tünt börtönnek, inkább egy színháznak...egy ember elvezetett hozzá, valami fura módon a cellája éppen abba a szobában volt ahova először bementünk. Az ajtaja arany volt és tele csillogós dolgokkal. Bementem (azt hiszem, hogy csak én) és bemutatkoztam, és aztán úgy beszélgettünk mintha már évek óta ismernénk egymást.

Tegnap éjjel. Egyedül mentem el. Ugyanaz a hely, ugyanúgy néz ki minden...ugyanaz az ember elvezetne hozzá, de már kiengedték (úgy emlékszem hogy már nagyon sok idő múlva mentem vissza meglátogatni). Annyira látni akartam, fogalmam sincs miért, hogy az az ember adott róla és a feleségéről egy képet, amire az akit kerestem ráírt valamit olyasmit, hogy "az én édesem"-nem igazán emlékszem- . Kimegyek az épületből, és mindenkit megkérdezek hogy nem-e látta ezt az embert, de mindenki nemet mondott. Aztán fogalmam sincs hogy vagy miért, anyum is jött velem de nem akartam hogy tudja hogy őt keresem, nem tudom miért, de cikinek tartottam. Kb ennyire emlékszem...

Ha van még valami kérdés, írjátok meg, csak segítsetek kitalálni hogy vajon mit jelenthet?



2017. júl. 25. 22:22
 1/2 anonim válasza:
Igen, van. Nem tudom.
2017. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jelentését nem ismerem, úgy sejtem, azokat egy-egy álomban külön kell értelmezni (->álmoskönyv), de létezik, nekem is többször volt.
2017. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!