Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az utóbbi napokban nagyon...

Rebi2112 kérdése:

Az utóbbi napokban nagyon furcsákat álmodtam jelentenek valamit?

Figyelt kérdés
Szóval mindegyik álmom arról szólt hogy kerestem valakit akit a valóságban nem ismerek csak hallottam róla, megtalálom egy ideig együtt lógunk aztán magamra hagy. Így leírva nem olyan furcsa de utána egész nap sírni tudtam volna. Nagyon rossz érzés ezt álmodni, és szeretném megtudni hogy miért van.

2017. okt. 10. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2017. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az álmok az álmodó tudatalatti üzenete.

Mindenkinek saját magának kell keresnie a választ hogy mit is jelenthet.

2017. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MinecraftBro válasza:
valakire/valamire nagyon szükséged van, megtalálod, tök zsír aztán elmegy és vagy elromlik ha tárgy vagy elmegy/meghal ha ember
2017. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SztupaDin ***** válasza:
Nem érzed magányosnak magad véletlenül?
2017. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Druidarya ***** válasza:
Ezt az álomtípust én is ismerem, és okkal hiszem, hogy azok az álombéli, intenzív érzelmi hatást keltő találkozások pszichikai (asztrális) szintén reális kapcsolatok ébertudatba átszűrődő emlékfoszlányai.
2017. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hasonló dolgot álmodtam én is egy fiúval kapcsolatban. Egy gimnáziumba járunk, ő végzős, én másodikos vagyok, szóval látásból ismerem. Voltak össze-vissza részei az álomnak, de a lényege az volt, hogy néhány órát együtt töltöttünk, és az alatt teljesen másnak ismertem meg őt, mint amiket hallani lehetett róla. Rossz híre van a lányok kapcsán, de én megkedveltem az álmomban. Aztán végülis kiderült, hogy én is megtetszettem neki, de van egy akadályozó tényező, amiért mem szokott összejönni a lányokkal. Azt mondta: "az ágy". Megkérdeztem: ha lefekszenek veled, már nem veszed őket komolyan? Erre nem adott egyértelmű választ, én pedig szomorú lettem, az álomnak pedig vége is szakadt. Mikor felébredtem, iszonyú ürességet éreztem, és azt, mintha valóban ismerném őt. Kellett egy idő, míg elmúlt a szomorúságom.

Tényleg lehet, hogy magányos vagy, de lehetséges, hogy egy konkrét személyre sokat gondolsz, akit szívesen megismernél, aztán valahogy ilyesmit álmodtál. Én furcsának tartom az álmomat, mert a srác meglehetősen antipatikus számomra.

2017. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!