Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Összekaptam anyával, majd ő nekemesett egy nagyobb konyhakéssel( amivel a kenyeret is vágjuk) , majd lefogva a ket kezem, a bal csuklómnál elkezdte levágni a kezem.

A jobb kezemmel (ártva az ujjaimnak) próbáltam eltolni a kést az élénél fogva,de hiaba. Viszont verezni nem verzett. Még egy centi mélyre sem vághatott be, mikor felriadtam, mert szinte a valóságban is éreztem, majd elkezdtem a kezem ellemőrizgetni.



2019. aug. 6. 22:17
 1/2 anonim válasza:

Elõbb máshova írtam véletlenül.

Üzenetet hordozhat, hogy ne csinálj olyat, amit már megtettél egyszer, vagy el kell kerülnöd valamit, de lehet ez pozitív értelemben. Oh, igen. Én is álmodtam egyszer egy zenészrõl, aki a feleségével még akart mindket ölni, mert tudta, hogy a hatalom nálunk van, mert nálunk az igaz szeretet/szerelem ami mindent legyöz s képtelen volt elfogadni, valamint belökte a futóhomokba az életem másik felét, de én kihúztam

2019. aug. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Van benne valami, amit mondtal, viszont nem tudom egyelore.

Nagyon hiszek az ezoteriaban, es hat tudom, hogy ha almodok, az mindig jovore utaloan valamit jelent, es igy magamtol gondolva valami jelzesre gondoltam, de bizonytalankodtam benne.

2019. aug. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!