Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Szóval a kollégium körül, ahol laktam ebben az évben, arra biciklizgettünk egy barátommal, aztán mentünk vissza a kolihoz, és találkoztunk több ismerőssel is, ált. sulis osztálytársakkal, és mostaniakkal is, ami vicces, hogy ők az álmomban ismerték egymást.

Aztán egyszer csak elkezdett esni az eső, elég sok eső, de nem vihar volt.

Közben odaértünk az iskolámhoz közel lévő dohánybolt mögé, ahol a többiek cigit akartak venni, csak senkinek sem volt rá pénze, én megnéztem a pénztárcám, és rengeteg pénz volt benne, utánafelkeltem.


Mit jelenthet az álmom?

Válaszolat előre is nagyon szépen köszönöm.:)



2019. júl. 5. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez sem olyan tipik jellemezhető álom főleg mert a te ismerőseid voltak benne. Koncentrálj a benyomásokra amit akkor éreztél! Amikor nem volt senkinek pénze sajnáltad őket? Vagy csak magadnak akartál venni? esetleg segíteni akartál nekik?

Vagy ha mélyebb jelentése lehetett a pénznek akkor talán úgy érzed neked több jó dolog/lehetőség adódott az elmúlt időben...? Attól függ melyik eleme az álmodnak neked milyen benyomást keltett és akkor már tudsz következtetni rá, minek a megnyilvánulása volt. Pl Valaki lát álmában egy fuldokló kígyót (mondjuk az illető nem szereti a kígyókat) Neki a fenyegetés elmúlását jelentheti.

Ha meg nekem jelent meg (ami így is volt) a gabonasiklóm betegségét jelentette és hogy féltem hogy elvesztem. (ami nem sokkal az álom után egy héttel meg is fulladt mert nem tudott kezdeni a doki vele semmit)

2019. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld visszaidézni a hangulatát az egésznek, sokat segít. Mit éreztél amikor bla-bla-bla. Szóval érted...
2019. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen úgy éreztem magam mint egy átlagos kolis délutánon, egész vidám voltam, de különösebb érzelmeket nem váltott ki belőlem.
2019. júl. 7. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!