Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom veletek már volt?

PANNNAAAAAAAAAA kérdése:

Tudatos álom veletek már volt?

Figyelt kérdés

Több kérdésem lenne.


1. Ha egy személy alszik és én az álmomban vagyok akkor az adott személyt betudom hívni?


2. Parazita mikor van/történik?


3.Bármit megtehetek?


4.Hogy ébredjek fel?


5.Veszélyes?


6.Mesélnétek a ti álmotokról?


7.Hogy teremtsem meg?


! ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK!



Válaszokat előre is köszönöm!


2019. aug. 9. 20:43
 1/2 csakénvagyokaznyugi válasza:

1., nem, a telepátiát kéne előbb feltalálni, és azt tovább fejleszteni.


2., parazita? alvásparalízisre gondolsz? ha igen, akkor amikor felébredsz, nem tudsz mozogni, mert az izmaid lelesznek bénulva, rosszabb esetben látsz is valamit, ami nem valós, de félelmetes.


3., bármit, te irányítod.


4., velem úgy történt, hogy egyszer csak felébredtem. gondolom így is lehet, de szerintem ezt is lehet irányítani


5., nem tudok róla


6., engem kergetett valami csávó, amikor leakart szúrni, akkor ugrott be, hogy basszus, csak álmodok. szóval én öltem meg.


7. nem egyszerű, PaulStreetnek van egy videója amiben mindent elmond róla, szerintem nézd meg, ha tényleg érdekel. [link]


megfeleltem értelmes válaszolónak?


nincsmitke.

2019. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1# Köszönöm a válaszokat! :D Igen, a paralízisre gondoltam. Csak én így rövidítem 😅Még egyszer köszönöm!
2019. aug. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!