Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene megfejteni az...

Valaki segítene megfejteni az álmom?

Figyelt kérdés

Mivel kicsit személyes álomról van szó, így nem írom ide le, főleg, hogy a benne szereplő lány ne ismerjen magára.

Aludni sem tudok annyira furdal a kíváncsiság, miért is álmodhattam azt amit, de nem találok rá sehol semmijen logikus magyarázatot.

Nagyon megköszönném, ha valaki segítene megoldani a jelentését.



2019. aug. 13. 23:10
 1/7 anonim válasza:
Szia írd le privát üzenetben és elmondom mit jelent
2019. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
éhes makkkal az ember disznókat álmodik.
2019. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igen ez igaz, de ez kicsit más történet. Én magam is lány vagyok, és sokkal inkább olyan mintha a másik lány képében a bemső démonom akart volna megjelenni.
2019. aug. 14. 05:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Az álmodban szereplő lány, bárki is volt, és bármit is álmodtál velem nem egyenlő azzal, aki a valóságban létezik. Az számít, hogy mit álmodtál, miért álmodtad, és mit jelent ez az álom neked (pozitív vagy negatív érzés).


Álomra nincs logikus magyarázat, mert maga az álom nem logikus, mint ahogyan a tudattalan sem az. Ezért nem lehet az álmokat puszta racionalitás vagy matematikai logika alapján megfejteni.

2019. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pszichológia magyarázat van arra, hogy miért is álmodunk bizonyos dolgokat. És a pszichológia elég racionális dolog szerintem. És az álmokat is lehet pszichológia alapján tanulmányozni nem álmoskönyvek halamandzsáival.

Szóval ha valaki kicsit értelmesebb ember szívesen elemezné az álmomat, vagy tud erre egy szakembert akkor szívesen meghallgatom. Mivel nem akarok hosszas pszichológiai kezelésekre járni, lehetőleg olyan embert ajánlatok aki kifejezetten az álmokkal foglalkozik és, hogy mi is akár kivetülni az bér elé az álmaim keresztül.

2019. aug. 14. 12:18
 6/7 anonim válasza:
Szia. Privatban leírhatnad az álmodat. Szívesen segítenék
2019. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

miért írsz privátot, ha válaszolni nem lehet rá ott? Nem lehet neked válaszolni. Ám szerecséd van, mert tudok úgy írni, hogy még névtelenül, itt, kitéve a falra, mindenki elé, hogy te megérted, miről van szó, de más nem tudja, miről van szó. Azaz én nem élek vissza a bizalmaddal.


Nos a válasz az álmodra: semmiféle logikát ne keress benne, mert az álmok nem logikusak. Az álmod jelentése egyértelmű és nyílvánvaló: gyűlölet, harag (nagyfokú), és féltékenység. Hogy valójában kire, azt te tudod csak. Az álom sűrít, torzít és eltol. Lehet, hogy a szomszédoddal álmodsz, de valójában az anyukádat gyűlöld valami miatt. Mivel a nappali valóságban, a racionalzásban nem mered vagy nem akarod vagy nem tudod kimutatni az indulataidat, ezt az álmaid valósítják meg.


Üdvözlettel

2019. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!