Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom megfejteni ezt az...

Nem tudom megfejteni ezt az álmom?

Figyelt kérdés

Általában amikor felkelek mindig emlékszem az álmaimra, átgondolom és visszatudom vezetni valamire, de ezt nem.


Rögtön egy szobába találtam magam két 'bajtársammal'(?) amikor maszkos zombik támadtak ránk. Egy tanteremnek tűnt a hely, egy nagy fehér fa ajtó volt az egyetlen hely ahonnan támadtak. Mindig volt egy nyugalmi idő két támadás között. 2-3an támadtak egyszerre, az ajtót mindig szépen kinyitva, egy civakodás után amit megnyertek. 2-3kört sikerült bent megnyernünk, azokat a mozdulatokat alkalmaztam amiket azon a küzdősporton tanulok ahova járok már egy ideje. A zombik maszkja vendetta maszkja volt, de piros szájjal és lilás szemekkel. Tudni kell, minden hullám után valaki ki ment, és beszólt valamit a zombiknak(pl. Haha, mi vagyunk az erősebbek) és utána rontottak ránk. A harmadik vagy negyedik ilyen hullámnál én voltam a soros. De lassú voltam. Épphogy betudtam csukni a nagy fehér ajtón a reteszt, egy karcsú nő zombi átütötte az ajtót és a nyakam felé ment a keze, mielőtt megérintett volna felkeltem.



2016. márc. 25. 05:11
 1/3 anonim válasza:

Hát a zombik lehetnek a való életbeli ellenségeid a "bajtársaid" meg azok a barátok akik mindig melletted álnak és segítenek ...meg látod h menyire tudod megvédeni magad (azzal a küzdősporttal)


Vagy másik verzio: sok probléma van az életedben amit csak segítséggel tudsz megoldaniq

2016. márc. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl sok horrort nézel
2016. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkan almodok rosszat, es talan 1eve neztem horrort utoljara. Elso valaszolo koszonom.
2016. márc. 25. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!