Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ezek az álmok?

Mit jelenthet ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Eleg sokszor volt, hogy az egyik általános sulis lány osztálytársam benne volt az álmomban (szex meg csokolozas, vagy ehhez hasonló dolgok azért nem voltak, csak játszottunk egymással, beszelgettunk egymással az álmaimban azt hiszem, mintha csak lány barátom lenne kb. ), anno tetszett is az osztályból, kicsit szerelmes voltam bele, így jobban visszagondolva. Volt, hogy beszélgettünk, hulyeskedtem néha vele, de ebből 8. osztályra már semmi nem volt.


Szerintetek az jelent valamit, hogy visszater néha álmaimban? Mit gondoltok?



2019. aug. 14. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Plusz általános suli óta nem láttam, osztálytalálkozónk sem volt.


24/F

2019. aug. 14. 14:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jövőben is szeretnél egy hasonló barátnőt, mint a sulis lány.
2019. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2019. aug. 25. 10:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek meg valaszok
2019. szept. 4. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy dugnál vele
2019. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is hasonlót jelent. Lehet nyomot hagyott benned, és tudat alatt vágysz rá.
2019. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem írsz semmit az álmodról és összefolyik a magyarázat, vagyis a valóság az álommal a kérdésedben.
2019. szept. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!