Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthetnek ezek az álmok...

Jelenthetnek ezek az álmok valamit vagy tök lényegtelen?

Figyelt kérdés

Egyik éjszaka azt álmodtam, hogy rákos lettem, de még valószínű volt az, hogy meg gyógyulok, majd mikor ki derült, hogy nem fogok meg gyógyulni mielőtt meg haltam volna fel ébredtem.

Következő éjszaka azt álmodtam, hogy egy cirkuszba vagyok édesanyámmal és amikor vége lett az előadásnak el kezdtem fel szedni a csillogó flittereket. A néző téren nem volt senki mégis azt hallottam, hogy egy kisfiú az apukájával beszélget. Majd mikor szóltam anyukámnak, hogy hangokat hallok az Anasztázia c. mesefilm zenéjét hallottam. Mikor szintén szóltam anyukámnak akkor ő el vitt egy orvoshoz aki meg vizsgált és mikor meg mondta volna mi bajom fel ébredtem.



2019. júl. 15. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Az én személyes tapasztalataim szerint nem igazán van jelentése az álmoknak. Álmodtam már sokszor sokmindent. Nem jött be a többség. Ritkán láttam helyeket álmomban, ahol később jártam. De az összes többi se nem valósult meg, azt se mondhatom, hogy intett volna valamire.

Lehet félsz a betegségtől, azért álmodsz vele. Na én a hüllőktől irtózom, ezért néha álmodom velük. Attól félek, hogy találkozom velük vagy látom őket valahol a fűben. Ez a félelem visszaköszön az álmaimban, de különösebb jelentése nincs.

2019. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sokszor álmodok, sokszor részleteseket is, és mindig emlékszek rájuk.

Van amikor a jövőt látom, valamikor a múltat, valamikor a szellemvilágban vagyok.

Nekem egész jegyzeteim vannak róla.


Én is álmodtam olyanról, hogy meghaltam, mindenkinek ajánlom ezt az érzést, mert ilyenkor átértékeli az ember, hogy milyen is az, és miért szeretne élni. Egyébként nem kell teljesen szó szerint lefordítani, de igazából az egyén aki álmodik az tud rájönni a jelentésére. Pl ha valaki meghal az lehet egy életszakaszban való újjászületése.

2019. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb álomnak nincsen extra jelentése.

Álmodban az agyad rendezi azt, ami idáig történt veled.

Viszont ez nem tudatos, és amiről tudomást szerzel, az nem értelmezhető egy az egyben.


DE!

Létezik ún. jósló álom. Ilyenkor az agyad észrevett valamit, amit a tudatod még nem, és kiszól neked.

Vagy álmodhatsz a félelmeidről, vágyaidról is. Na, az semmit nem jelent.


Az első álmod kapcsolatban lehet valamilyen betegséggel, amit elkaptál. Esetleg... de mondom: ez nem biztos.

Lehet az is, hogy csak félsz a betegségtől.

2019. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!