Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

1. Otthon voltam,és arra lettem figyelme,hogy kintrõl felémrepül a rézfaxú bagoly és közben összefont kolbászokat láttam. Berepült az ablakon és elakart vinni,de sikerült elfutnom a tesómhoz,aki nem vett észre és elkapott a bagoly,de sikerült anyához futnom aki megnyugtatott és felébredtem.

2. A szobámban volt egy tigris és próbáltam elmenekülni de nem nyílt az ajtó,és hangyásodást láttam körülöttem (hasonlót mint a TV-ben),felébredtem.

3. Kint voltam éjszaka,és a teleszkópomban akkorának láttam a bolygókat mint a teliholdat.

Csak értelmes válaszokat!

A válaszokat

köszönöm!



#ezotéria #álom #álofejtés
2019. jún. 30. 00:45
 1/2 Gyakori Válaszoló ***** válasza:

Csak értelmes válaszokat, az ezotéria/álomfejtés kategóriában? :D

Ám legyen:

1. A kamrában fellelhető, esetleg másnapra kikészített ételek kései órában történő megfogyatkozása nem biztos, hogy a család minden tagjának kedvére való. Még akkor sem, ha az ember édesanyja elégedetten nyugtázza eme tevékenységet, miközben a testvére látszólag nem vesz az egészről tudomást.

2. Nem túl jól átgondolt stratégia lefekvés előtt természetfilmet nézni egy olyan készüléken, ami nem kapcsol ki, amikor véget ér az adás.

3. Kiválóan működik a nemrégiben vásárolt teleszkóp. Ugyanis az az elvárható, mondhatni üzemszerű működés, hogy a megtekinteni kívánt közeli objektumokat, lásd egyes naprendszerünkben fellelhető bolygókat, felnagyítja. Máskülönben olybá tűnik, elegendő lenne két, egymással szembefordított, enyhén görbített tenyéren keresztül kémlelni az eget.

Köszönjük a kérdéseket!

2019. jún. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de most komolyan
2019. júl. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!