Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi csináljak, ha folyton...

Gülüke77 kérdése:

Mi csináljak, ha folyton rémálmaim vannak?

Figyelt kérdés
Egyik este azt álmodtam, hogy anyukám meghal. Azóta félek aludni, de ha elalszok, akkor az álom folytatódik és más közel álló ember hal meg, az álmomban. Valahol olvastam, hogy amit álmodunk azt, ha nem is valljuk be magunknak, azt a lelkünk mélyén szeretnénk. Valami probléma van velem?

2019. aug. 21. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Szoktál imádkozni??

Én is álmodtam már hogy meghal anyukám,de nem hiszek ezekben.. Azt is álmodtam már nem egyszer hogy én is meghaltam..hát még mindig élek :D

2019. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Firsslevegő, pohár víz, zuhany. Ha éhes vagy, akkor meg evés.
2019. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Nem tudják sajnos, mi az oka. Nálam is elég gyakoriak a rémálmok, szép álmom pedig szinte sose volt.


Nemrég olvastam egy cikket, aszerint kondíconálnod kell magad, kialakítva egy pavlovi reflexet, pl. parfümmel. Tehát ha napközben valami kellemes élvényed van, akkor szagolj bele egy illatba, ezt az illatot pedig alvás közben is alkalmazd.

2019. aug. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is voltak. kaptam tesómtól álomhálót.

nem hittem benne de azóta valóban nincsenek.

2019. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!