Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minek vannak folyton rémálmaim?

Agent J kérdése:

Minek vannak folyton rémálmaim?

Figyelt kérdés
Folyton halott emberekkel álmodom ez még gyerekkoromban kezdődött, azóta sem hagynak békén. Baleseteket, haláleseteket látok és hallottak akarnak halálra ijeszteni minden éjjel. Komolyan ez már olyan vérciki, miért nem adják már fel? Még gyerekkoromban mondjuk, hogy féltem, de mára már csak idegesítő, hogy mindig képben vannak. Nem fogok nekik segíteni és nem vagyok médium sem hagynak békén, mit csináljak?
2015. szept. 23. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Feldolgozatlan gyermekkori élmény
2015. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öld meg őket.
2015. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már halottak.

#1 Az lehet egy ok, hogy csecsemő koromban fejre ejtettek?

2015. szept. 23. 20:40
 4/8 FüligJimmy88 ***** válasza:

Mostanában engem is sűrűn próbálnak megrémíteni, nem tudom, hogy szellemek-e, vagy csak valami frusztráció hozza elő, némelyik már túlságosan életszerű, de ebbe most nem mennék bele bővebben... Csak annyira, hogy amikor a kék hold volt a múltkor, akkor álmomban itt járkáltam a szobámban, de minden ugyanott volt és ugyanúgy, mint a valóságban... Konkrétan az ördög jelenlétét éreztem, aztán álmomban elaludtam, és abban a pillanatban felébredtem. Slusszpoén: pont éjfél volt.


Na mindegy, próbáld ki azt, hogy kapcsolatba lépsz velük. Legutóbb a hátam mögött gügyögött valamit egy ilyen korcs, rászóltam, hogy "qrvára nem félek tőled, hiába vergődsz itt", valami ütést éreztem a tarkómat, erre felébredtem. Azóta békén hagynak, mondjuk ez csak 1-2 hete volt, de próbáld ki, hátha beválik.

2015. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ti most azt hiszitek, hogy poénkodok pedig teljesen komolyan gondolom. Körülbelül 3 éve teszem fel folyamatosan itt ezt a kérdést, de még egyszer se kaptam rá választ. Volt olyan, hogy beszéltem velük, de csak rosszabb lett. Én egyáltalán nem félek a halottaktól a haláltól, mivel egy temető mellett nőttem fel tudom, hogy ennek is van valamilyen köze hozzá, de nem értem. Régen segítettem a temetéseknél éjjelente volt, hogy a temetőben maradtam valamilyen paranormális jelenség után kutatva még játszottam is a temetőben az volt nekem a játszótér, de aztán 1-2 évvel később megjelentek a halottak az álmaiban. Elsőnek azt hittem, hogy csak egy ideiglenes állapot, de tévedtem. Egyébként már többször előfordult, hogy előre láttam egy balesetet. Meg ott van azis, hogy ébren előre tudom, hogy mi fog történni mielött megtörténik és küldeni tudom a pénzenergiát is. :D
2015. szept. 23. 23:07
 6/8 FüligJimmy88 ***** válasza:
Én nem hiszem hogy poénkodsz, komolyan mondtam amit mondtam. Ennyit tudtam segíteni. Mondjuk ha ennyit lófráltál régebben a temetőben, ne lepődj meg semmin. Azt még kipróbálhatod, hogy felaggatsz egy védelmi szimbólumot az ágyad fölé, vagy mellé, vagy a nyakadba, nem tudom működne-e, de egy próbát megér a nyugalmadért.
2015. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Tudom hogy halottak, épp azért írtam hogy öld meg őket, mert akkor az kb. olyan, hogyha megteszed, hogy akkor fognak élni.

Egy próbát megér.

2015. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Álomcsapdával próbálkoztál már ha hiszel abban hogy elűzi a rossz álmoka? Nekem bevált. Igaz még így is van időnként néhány kicsit furcsa álmom de nem ijesztők. Csak akkor vannak rossz álmaim ha otthon hagyom, de akkor sem mindig.
2015. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!