Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Először: egy könyvesboltban voltam egy lánnyal (akit ismerek, és szimpatikus, de hasonlít egy másikhoz, aki még inkább bejön nekem). Vidáman, játékosan flörtölgettünk, verseket mondtunk egymásnak, majd ölelkeztünk.


Utána: egy tömbház egyik szobájában éltem. Voltam egy másik szobában, ahol két kissé egzotikus és rendkívül vonzó nő élt. Nem testileg, vagyis nem ez volt a lényeg, az arcuk volt gyönyörű elsősorban. Aztán (egymás után) mindkettő megkért, hogy találkozzunk majd. Igent mondtam nekik. Aztán egymás után bekopogtak hozzám, én pedig mindkettővel csókolóztam. Észrevették egymást, de nem nagyon zavarta őket, hogy a másikkal is smárolok. Aztán felkeltem, "csak álom volt az egész". De az az érdekes, hogy álom az álomban. Tehát mikor rájöttem, hogy "ez csak álom volt", azt is álmodtam. És ez megtörtént párszor.


2019. aug. 22. 05:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez azt is jelentheti h az életedben két dolog között kell választanod(pl.:nők). Legalábbis nekem így jött le.
2019. aug. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
valahol olvastam egyszer hogy a ház az álomban női nemi szervet jelent,ez akár az álmodat nézve még igaz is lehet.
2019. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!