Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak az álmoknak üzenetei?...

Vannak az álmoknak üzenetei? Vagy ez a sztori ennyire "véletlen"? (Hosszú lesz és lehet, hogy bonyolult)

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt, az előző munkahelyemen dolgoztam egy sráccal, akivel jóban voltunk. Nekem ő bejött, de azt hiszem, hogy ez csak egyoldalú volt. Rá egy évre munkahelyet váltottam, a kapcsolatunk teljesen megszűnt, eleinte néhány mondatot váltottunk messengeren, de aztán annyiba maradt. Gyakorlatilag évek óta nem is beszéltem/találkoztam vele.

A munkahelyet szeretnék váltani és találtam is rengeteg ajánlatot. Egyik éjjel ezzel a volt munkatársammal álmodtam és aznap kaptam egy állásajánlatot, ahol kiderült, hogy pont annál a cégnél kell dolgozni, ahol ő is dolgozik. (amikor jelentkeztem erre a pozícióra, nem tudtam, hogy melyik cég ez) Azóta még kétszer álmodtam ezzel a sráccal.

Mit jelent ez szerintetek? Nem hiszek a véletlenekben.



2019. aug. 23. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindennek oka van.

Szerintetem még dolgotok van egymással.

2019. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Harukoo válasza:
Szerintem is igaza van az elsőnek! Előfordul, hogy jeleket kapunk az álmainkból. Például olyanokat amikre vágyunk, hogy megtörténjenek.
2019. dec. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!