Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azért álmodhattam vele, mert...

Azért álmodhattam vele, mert gondolhatott rám vagy csupán véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Éjszaka közepén felébredtem egy nagyon intenzív, valóságosnak ható álomból (azzal az illetővel kapcsolatban, akivel elég szeszélyes a kapcsolatunk, Ő most nagyon szeretné, ha rendeznénk a viszonyunk). Álmomban mondhatni a valós helyzetet éltem meg, veszekedtem vele, hogy sose figyel rám, nem vagyok neki fontos, nagyon dühös voltam.

Ebből ébredtem fel, kicsit a hatása alá is kerültem, majd ahogy átfordultam, hogy újra aludjak, látom jött értesítés a telefonomra. Pont az álmomban szereplő személytől, az ébredésem előtt kb 10 perccel érkezett.


Csupán véletlen egybeesés volt vagy valóban "megérezhettem", hogy gondolt rám? Az elmúlt hetekben, hónapokban nem is emlékszem, hogy álmodtam volna, az említett személlyel se álmodtam eddig. Most viszont mikor újra elaludtam, úgymond folytatódott a történet, tovább álmodtam vele, hasonlóan valósan és intenzíven emlékszem a képi világra is.



2019. júl. 30. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért álmodtál vele, mert TE sokat gondolsz rá.
2019. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!