Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit, hogy azt...

Jelent valamit, hogy azt àlmodtam, hogy írással kellene foglalkoznom, vagy csak a gondolataim kivetülése?

Figyelt kérdés
Azt is megàlmodtam,hogy milyen tèmában kellene írnom, és álmomban már neki is láttam.Más pályára készülök egyébkènt.

2019. aug. 25. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ez egy jel!!!! Mindenképpen hagyd ott a másik pályád és kezdj írni.
2019. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó, írjál, kezdd el ma! a másik pályát azonban ne hagyd el. Mindenképp írj naplót, töltőtollal, füzetbe, minden nap. Az nagyon jó "edzés" olyan, mint a zenésznek a skála. (minden nagy író írt naplót)
2019. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem jelent semmit egyetlen álom sem, viszont ha érzel késztetést az írásra, akkor próbáld ki. Ha írás közben úgy érzed, mintha megállt volna az idő, akkor azt kell csinálnod.

Én is elkezdtem írni egy könyvet, és közben mintha valami energia ölelt volt át, ennek hatására pedig csak úgy ömlöttek belőlem a szavak.

2019. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!