Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdemes vele foglalkoznom...

Érdemes vele foglalkoznom vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A volt osztálytársaimról álmodtam,ami borzalom volt velük együtt lenni de álomban érdekes módon mindegyik kedves volt velem. Aztán az álom végén egy ember jelent meg aki azt mondta:"Most a harag,utána a többivel." Ahogyan felkeltem már nem voltam rosszul mint régen. Ha rá gondolok akkor nincsenek suicid gondolataim,szinte úgy érzem hogy már nem nyomja a lelkemet ez a dolog.
2019. máj. 29. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éve voltak az osztálytársaid?

Vannak ilyen gyógyító jellegű, vagy bocsánat kérő álmok.Ez a probléma feloldását jelenti.Valószinű, már megbánták, hogy csúnyán viselkedtek veled.Ez nem jelenti azt, hogy érdemes lenne barátkozni velük, de bántani már nem fognak többet.És ez az álom mindig segítségedre lesz, ha felidézed, mikor a régi emlékek miatt még esetleg keseregsz.

2019. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!