Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha azt álmodom,...

Mit jelent az ha azt álmodom, hogy véletlen azt ölöm meg akit szeretek? Körbe írom lent.20/f

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, nagyon nagyon jó barátok vagyunk(régebben be is jottem neki)ez később fontos lesz.

Egy kínai/japán bazárban voltam egyedül, és szaladt egy nagydarab sötét alak felém, elvettem az egyik asztalról egy kardot és egyszerűen levágtam, ezután jött még pár, ugyanilyen, latszodott az arcuk de nem ismertem őket mind levágtam, amikor nem jött több a hátam mögött hallottam valakit és hasba szúrtam, na ő az a lány volt akit az elején írtam,innen én irányítottam 😕 ölelgettem, de ő azt mondogatta, hogy nembaj meg, hogy semmi baja de haldoklott sírva kertem a bocsánatát, ezután elvittem egy szép helyre, hogy szép helyen haljon meg és ekkorra felkeltem hirtelen, nagyon valósként éltem at az egészet...

Régebben az egyik legjobb haverommal álmodtam ilyet, szinte olyan mintha tesók lennénk, csak akkor ő meg is akart ölni, sok kő vett körül minket én meg egy kissebb-nagyobb darabbal szetvertem a fejet, ez is mély nyomot hagyott bennem, de nem szoktam elmondani senkinek az ilyen álmaim...

Mit jelentenek ezek az álmaim ?


2019. aug. 26. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőre azt mondanám hogy nem adsz kellő figyelmet neki és ezzel megölöd. És csak akkor jössz rá mennyire fontos miután elveszíted (/meghal).


Ez nem csak az adott személyre lehet igaz hanem akármi másra is ami jelen van az életedben, de akár még saját magadra is.


A sok ember akit levágsz szerintem a mindennapi problémákat jelezhetik amiket könnyűszerrel oldasz meg, mégis rájuk fordítod a figyelmedet és teljesen megfeledkezel az igazán fontos dolgokról - amiktől te itt szó szerint elfordultál.

2019. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Káosz az életed(bazár) nem érted a dolgok célját(kínai/japán) és magányosnak érzed magad(egyedül). Ha találkozol valakivel, aki rosszkedvű, ijedt(szalad) és nem tudod mit akar(sötét), ijesztő számodra(nagydarab). Akkor letámadod(elvettem egy kardot) és elküldöd a francba(levágtam). Aztán mindenkit hasonlóan ítélsz(jött még pár ugyanilyen) még ha közelebb is állnak hozzád(látszódott az arcuk). Ugyanúgy elzavarod őket(mind levágtam). Aztán bármit(hátam mögött) észlelsz(hallottam valakit) agresszívan reagálsz(hasba szúrtam) még ha a lány is az illetőt. Ami megbocsáthatatlan(haldoklott sírva), még ha elfogadó is veled(semmi baja). Hiába magyarázkodsz, halmozod el széppel, jóval(bocsánat..szép hely).
2019. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!