Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mégis mitől lehetett?

Ez mégis mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Már 7 éve tudatos álmaim vannak. (saját magamtól idézem elő) Az első pár évbe voltak olyanok amikor tudatos álmom volt mégis van valami amit nem tehetek meg , ez egy idő után nagyjából abbamaradt és végre én kezdtem el irányítani mindent. Na tegnap éjjel az volt hogy én éppen a középkorban voltam mint dicső lovag megvédtem mindenkit stb... mind1 nem is ez a lényeg aztán jött egy fekete lovag és nem tudtam legyőzni hasonló dolgok voltak már ilyenkor legtöbbször eltüntettem az adott dolgot az álmomból de most nem sikerült. Valami ötlet?

2019. szept. 5. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 éve álmodok tudatosan az a tapasztalatom hogy nem minden álmot lehet száz százalékosan irányítani, gondolom azért 7 év alatt volt idős gyakorolni de általában ha ha össze vagyok zavatodva ébren akkor álmomban is megzavarodok
2019. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lovag tanácstalanságot, bizonytalanságot szimbolizál(tehát a biztonságért, igazságért harcol). Ami téged bosszant(fekete), gyengének érzed magad(nem tudtam legyőzni) és nem tudod túltenni magad rajta(nem tudtad eltüntetni).

Saját vélemény: Tehát van valami bosszantó dolog az életedben, amire nem tudod a megoldást.

2019. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm 1. Igazad van de ennyire nem dzokott kicsúszni alólam a talaj. 2.na igen de erre is jók ám a tudatos álmok ha az életben valami nehezség van ott is leküzdöd. Akkor szerintem előbb rá kéne jönnöm mi is a nehézség az életemben
2019. szept. 6. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!