Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Öngyilkossági kísérlettől...

Öngyilkossági kísérlettől eltántorítás? Ez mi lehetett mégis? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Álmomban egy olyan helyen voltunk, amit talán egy szállodához, de leginkább valamilyen kollégiumhoz tudnék hasonlítani. Több haverommal szálltunk ott meg, plusz a párom és én. Aznap éjjel, ahogy felébredtem, kimentem a koli folyosójára és kerestem a többi haveromon a páromat, akik annyit mondtak, hogy kiment a levegőre, nagyon ideges. Éreztem, hogy valamire készül, ezért utána mentem, de előtte valamilyen fegyvert, egy pisztolyt vettem magamhoz. Nála is pisztoly volt, láttam a kapuból, ahogy az arcának támasztotta, de nem mert semmit tenni, csak mérgelődött. Nagy köd volt, közel mentem hozzá, hogy lásson. Megmondtam neki, hogy végignéztem a zsörtölődését, és azt, hogy a fájdalommal nem tudnék tovább élni én sem, úgyhogy ha megteszi, akkor én is. Ezzel pedig a halántékomhoz emeltem a fegyvert, majd lehunytam a szemem, ő pedig kővé dermedt és szörnyen kétségbe esett. Látta, hogy komolyan gondolom. Elkezdett könyörögni, hogy ne tegyem, könnybe lábadt a szeme. Az ujjam a ravaszon volt, ám itt leemeltem a pisztolyt. Ennél ő elfordult, borzasztó dühösen a hajába túrt, próbálta magába fojtani az üvöltést. Ezt követve magához rántott, és elmagyarázta, hogy nem tette volna meg, nem lett volna képes itt hagyni búcsú nélkül, és nem lett volna ereje meghúzni a ravaszt, csak hirtelen felindulásból próbálgatta a fegyvert. (a végén sem mondta el miért volt dühös)

Emlékezetből ennyit tudtam feleleveníteni, pár hónapja álmodtam ezt, úgyhogy elképzelhető a pontatlanság itt-ott. Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 12. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan sok horrorfilmet nézel, egyébként ne tulajdoníts semmit az álmodnak, mert az álmok azok csak álmok, semmit nem jelentenek.
2011. okt. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehogy eldobd az életed... Belőled lehetne a következő Agatha Christie, ezt HALÁL komolyan mondom!!! :D
2011. okt. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Ne higgye senki, hogy minden időmet az álmok megfejtése tölti ki, szimplán kíváncsi voltam, hogy ez mit jelenthet.

Egyébként kétlem, hogy ne lenne jelentése, mert végtére is talán valami valóságalapja is van, ha jobban átgondolom. Mindenesetre köszönöm a választ.

Második válaszoló: Aranyos volt, köszönöm szépen! :)

2011. okt. 12. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már eltántorítottam embert az öngyilkosságban a VALÓSÁGBAN. pedig csak 14 éves vagyok. :)
2011. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
öngyilkosságtól* bocsi. :)
2011. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hexor: Ismerős a helyzet, bár én már 23 vagyok. Nekem pont a párom az egyik illető, akivel feszegettük már ezt a témát korábban, ugyanis volt egy idő, mikor besokallt az egyik rokona halála után. Ugyanígy, ahogy megírtam, nem volt képes megtenni, és maga mögött hagyni engem.(Őt leszámítva 2 barátomat már sikerült lebeszélnem az öngyilkosságból.) Pont ezért érdekelne, hogy miért vannak ilyen típusú álmaim, mert a valóságban is képes volnék ilyenekre (akár arra, amit olvashattatok), álmaimban megtörténtek közül jó néhány dologra.
2011. okt. 13. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!