Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez megis mi lehetett? 15L

Ez megis mi lehetett? 15L

Figyelt kérdés

Elhuztam a fuggonyt, hogy jojjon be egy kis friss levego. Nagyon reggel volt meg szoval egy ideig csak bambultam a fuggonyre, mire az egesz vissza rantodott az elozo helyere. Szinte latni lehetett, hogy "hol lett megfogva" a fuggony.

Szornyen megijedtem


2015. júl. 23. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
N ufók. Buták, és sokszor lebuknak megfigyelés alatt.
2015. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A figyelő volt.
2015. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem te képes vagy a telekinézisre és te húztad vissza a függönyt a nézéseddel.

Emiatt ne ijedj meg, inkább gyakorolj sokat, hogy nagyobb tárgyakat is meg tudj mozditani.

2015. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
:D sendlerman volt szerintem...vagy a huzat:D
2015. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szél
2015. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Legoman ***** válasza:

Szerintem is te voltál. :D

Hasonló függönyös eset volt velem, de az nem húzódott el, hanem csak a csukott ablakhoz nyomult egy téli este.

2015. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
mindjárt fejbelövöm magam...
2015. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

A Hidegtépő idegtépő volt az. Általában forró, nyári éjszakákon bújik rejtekhelyéről - leggyakrabban függönyök, sörös rekeszek, telyásdobozok -, hogy aztán gonosz csíntevéseket hajtson végre a lakásban. Hasonlít a kopogószellemekre, és egyéb házi démonokra, ám a hidegtépőnek sánta a bal lába, a jobb lába görbe, a keze helyét pedig szinte látni lehet. Méretre pontosan akkora, mint egy viseltes hokedli, csak nagyobb.

Gyakori tévedés a nevét összekapcsolni a hideggel. A nevét arról kapta, hogy teljes hidegvérrel tép, zúz a házakban, nem zavartatja magát.

2015. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1-2 dolog.

(Majandem )Minden esetre nem kell félned.

2015. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a pörköltevő függönyember volt az. Vigyázz mert megeszi a pörköltedet!
2015. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!